A két csapatot egyetlen pont választja el egymástól, így a városi sportcsarnokban 18 órakor kezdődő csoportrangadó óriási téttel bír. A székelyföldiek már azzal sokat tettek a továbbjutásért, hogy két játéknappal korábban legyőzték a Fogarasi VSK-t.
A két fél az odavágók során roppant szoros mérkőzést játszott, az utolsó pillanatokban szerzett góllal a Maros megyeiek egyenlítettek, 30–30-ra végződött a csata.
A szombati derbit a tervek szerint a VSK Udvarhely Facebook-oldalán élőben közvetítik.
Sorsdöntő megmérettetés várt vasárnap délután az FK Csíkszeredára a labdarúgó Szuperliga alapszakaszának 29. fordulójában: ha legyőzi közvetlen riválisát, a Petrolult, elmozdulhatott volna az osztályozót jelentő helyekről.
Közel ötvenéves, Super-8-as felvételt osztott meg közösségi oldalán Székedi Ferenc. Az 1980-as szófiai túrán készült képsorok igazi időutazást kínálnak a csíkszeredai jégkorong aranykorába.
Facebook bejegyzésben hagyott búcsúüzenetet, nem sokkal később holtan találtak rá egy csíkszeredai nőre hétfő este.
Adrian Cozma Szatmár megyei nemzeti liberális párti (PNL) képviselő, a román képviselőház alelnöke és családja Dubajban rekedt, miután az Egyesült Államok és Izrael által Irán ellen indított támadás nyomán törölték a légi járatukat.
Nyíltan felsorakozott a Demokratikus Koalíció (DK) mögé Lakatos Péter, az RMDSZ Bihar megyei szervezetének egykori elnöke, aki egyetért Dobrev Klára ellenzéki alakulatával, hogy a határon túli magyaroknak nem kellene szavazniuk az anyaországi választáson.
A rocker élete a „hogy lehet ilyen hangerőn hallgatni ezt a csörömpölést, fiam”-tól a „megyünk hát, hétkor találkozunk a helyszínen”-ig.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!