Az elmúlt időszakban komoly változások történtek a klubnál, lemondott Ilyés Szabolcs ügyvezető igazgató, a megbízott ügyvezető Győri István lett. A vezetőtanácsban is változás történt, Jakab Attila városmenedzser helyét Buzogány Attila, a Melinda Steel Kft. kereskedelmi igazgatója vette át.
„A jelenlegi anyagi helyzetet kielemezve az a döntés született, hogy a következő szezonban is a másodosztályban szerepelünk. Így nem lett volna értelme, hogy részt vegyünk a selejtezőtornán. Nem a megpróbáltatástól féltünk, hiszen jó a csapatunk, hanem a tornán elköltendő pénz másra is fel tudjuk használni. Rengeteg munka vár ránk, az anyagi hátteret meg kell teremteni, hiszen
– mondta megkeresésünkre Győri István.
A csapat vezetőségének célja, hogy a jelenlegi keretet megtartsa, új igazolások nem lesznek, az utánpótlásból fognak majd fiatalok csatlakozni a többiekhez.
Fordulatos, ötgólos mérkőzésen győzte le az FK Csíkszereda az Unirea Sloboziát a labdarúgó Szuperliga alsóházában. A szombat délutáni meccsen a csíkiak háromszor is előnybe kerültek, a hajrában pedig a VAR és a kapufa mentette meg őket az egyenlítéstől.
Különösebben nem kellett megerőltetnie magát a Sepsi OSK-nak a Chindia ellen. Szabadrúgásból egy gólt elértek, ez pedig elégséges volt. Még egy lépést megtettek az élvonal felé.
A Nemzeti Választási Iroda (NVI) befejezte a levélszavazatok pártlistás szavazólapjainak előzetes összesítését.
Magyar Péter Bujdosó Andreát javasolja a Tisza parlamenti frakciójának vezetésére – jelentette be a választáson győztes Tisza Párt elnöke szombaton a Facebookon. A politikus erdélyi származású, Nagyszalontán született.
A Román–Magyar Fórum ma feljelentést nyújtott be az RMDSZ egyes, közméltóságot betöltő tagjai által feltételezhetően elkövetett bűncselekményekkel kapcsolatban, a magyar országgyűlési választások folyamatával összefüggésben – tájékoztatott a szervezet.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!