„A Bukaresti CSM értesíti a csapatunk szurkolóit és az ország minden kézilabda kedvelőjét, hogy a világ legjobb játékosa a folytatásban is a Virágok Ligájában és a Bajnokok Ligájában játszik annál az együttesnél, amelynél az elmúlt négy és fél évben szerepelt” – olvasható a klub közleményében.
A világ legjobb női kézilabdázójának korábban négy alkalommal is megválasztott, 33 éves Neagu 2017 óta játszik a bukaresti együttesben, és már a CSM-hez való igazolása óta feltett szándéka, hogy megnyerje a Bajnokok Ligáját a gárdával. Ezt megelőzően a montenegrói Buducnost Podgorica csapatát erősítette, amellyel 2015-ben sikerült elhódítania a BL-trófeát.
A Bukaresti Rapid vezetősége remek házigazdának bizonyult, magyar nyelvre lefordított üzenettel fogadta a vendég FK Csíkszeredát a két csapat péntek esti bajnoki mérkőzésén.
Sajnálatos események történtek a lelátón a Gyergyói Hoki Klub legutóbbi hazai mérkőzésén, amelyet követően a vezetőség közleményt adott ki, ebben megpróbálták nyugalomra inteni, ugyanakkor figyelmeztették is a csapat szurkolóit.
Elkápráztatta a közönséget és a zsűrit is a székelyudvarhelyi apa-lánya duó: Kristóf Béla és Rebeka tarolt a Csillag születik tehetségkutató műsorban bemutatott produkciójukkal.
Több mint 3000 román és szövetséges katona részvételével rendezték meg hétfőn Bukarestben a hagyományos katonai díszszemlét a Román Királyság és Erdély egyesülését egyoldalúan kikiáltó 1918-as gyulafehérvári román nemzetgyűlés 107. évfordulója alkalmából.
Sárga jelzésű, azaz elsőfokú, kiadós esőre vonatkozó riasztás van érvényben a fővárosban és az ország további 13 megyéjében, míg a hegyvidéken havas esőre és havazásra kell számítani az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) előrejelzése szerint.
Orosz oligarchák és bűnözők szerezhettek hamis román személyazonosságot, hatalmas vizsgálat folyik. Bukarest mellett megint gázrobbanás történt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!