„A Bukaresti CSM értesíti a csapatunk szurkolóit és az ország minden kézilabda kedvelőjét, hogy a világ legjobb játékosa a folytatásban is a Virágok Ligájában és a Bajnokok Ligájában játszik annál az együttesnél, amelynél az elmúlt négy és fél évben szerepelt” – olvasható a klub közleményében.
A világ legjobb női kézilabdázójának korábban négy alkalommal is megválasztott, 33 éves Neagu 2017 óta játszik a bukaresti együttesben, és már a CSM-hez való igazolása óta feltett szándéka, hogy megnyerje a Bajnokok Ligáját a gárdával. Ezt megelőzően a montenegrói Buducnost Podgorica csapatát erősítette, amellyel 2015-ben sikerült elhódítania a BL-trófeát.
Gól nélküli döntetlennel indította a 2026-os naptári évet az FK Csíkszereda: a Szuperliga újonca első felkészülési mérkőzésén a magyar élvonalban szereplő Nyíregyházi Spartacus ellen játszott 0–0-t Törökországban.
A Csíkszeredai Sportklub kedden bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozott a csapattól Frank Gymer.
Szánalommal nézem a politikusainkat, ahogy az egyik jókedvre buzdít, a másik a szilveszteri bakijait mutogatja vihorászva, a harmadik a hóréteg vastagságára büszke. Egyiktől sem hallom azt mondani, hogy „emberek, bocsánatot kérek az adóemelésekért”.
Párizsban ragadt kedden este Nicușor Dan román államfő a kedvezőtlen időjárási körülmények miatt.
Filmbe illő rablást követett el két román állampolgár Tirolban: egy síparadicsomban loptak el egy komplett széfet.
Sokánt, ahogy az úri közönség szokta mondani. Egy meleg karmester vezényelte a 2026-os bécsi újévi hangversenyt. És persze, jött a botrány.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!