Kétszer annyit dobott a Szejke SK, mint ellenfele

Józsa Csongor 2021. február 19., 17:18 utolsó módosítás: 2021. február 19., 17:28

Könnyed győzelemmel indította a harmadik buboréktorna meccssorozatát a Székelyudvarhelyi Szejke SK. A Tordai Potaissa fiókcsapata bánta.

Egymás után lőtték a gólokat az udvarhelyiek Fotó: Beliczay László

Pénteken kora délután a városi sportcsarnokban lépett pályára a Székelyudvarhelyi Szejke SK a férfi kézilabda A osztály nyolcadik játéknapján. A csoportkör visszavágóinak első találkozóján a hazai buboréktornán a Tordai Potaissa fiókcsapata volt az ellenlábas.

Csak 2–2-ig volt szoros a meccs, onnan kezdve a Sipos Lóránt által irányított csapatról szólt minden, pillanatok alatt ellépett a Kolozs megyeiektől, nagy volt a tudásbeli különbség a két fél között.

Már az első felvonásban húsz alkalommal zörgették meg a vendégek hálóját. A pihenőt követően sem vettek vissza, a tréner minden benevezett kézilabdázójának megadta a játéklehetőséget, több fiatal sportoló ezt gólokkal hálálta meg.

Fotó: Beliczay László

Játszi könnyedséggel diadalmaskodott az udvarhelyi csapat, ezzel továbbra is vezeti a másodosztály C csoportját. A Szejke SK szombaton 15 óra 20 perctől Kolozsvári U ellen folytatja.

Férfi kézilabda A osztály, C csoport, 8. forduló:

Székelyudvarhelyi Szejke SK–Tordai Potaissa II. 43–21 (20–12).
A hazaiak gólszerzői: Hadnagy 8, Csibi, Komporály 6-6, Szabó, Katona, Kónya 4-4, Mihály, Tófalvi 3-3, Tăuțean 2, Pál, Jére, Fekete 1-1.