Csütörtöktől szombatig a városi sportcsarnok ad otthont a VSK Székelyudvarhely által rendezett felkészülési tornának. A férfi kézilabda Bölények Ligájában szereplő gárda két élvonalbeli társát, a Bukaresti CSM-t és a Fogarasi CSM-t hívta meg.
Mindennap 17 órától kezdődnek a találkozók, ezekre a belépés díjtalan.
A bajnokság jövő hétvégén folytatódik, ekkor a VSK a tavalyi ezüstérmest, a Konstancai CSM-t látja vendégül.
Csütörtökön 17 órától:
Fogarasi CSM–Bukaresti CSM.
Pénteken 17 órától:
VSK Székelyudvarhely–Bukaresti CSM.
Szombaton 17 órától:
VSK Székelyudvarhely–Fogarasi CSM.
Újabb magyar játékossal bővült az FK Csíkszereda kerete: a székesfehérvári születésű Ódor Máté a Vasastól érkezett, és elsősorban a védelem jobb oldalán jelenthet megoldást a Hargita megyei gárdánál.
Véget ért az Európa-liga selejtezőjének első fordulója. A Kolozsvári U hiába állta a sarat 120 percen keresztül, tizenegyesekkel búcsúzott a Dinamo Kijev ellen, míg a Fradi hazai pályán fölényes győzelemmel biztosította helyét a következő körben.
Néhány nappal ezelőtt írtunk arról az összefogásról, amely a gyergyószentmiklósi Szabó Rékáért indult. Szomorú hírt közölt Péter Melinda, Réka édesanyja: a fiatal lány elhunyt. A család kéri, hogy az értük indított gyűjtés már ne folytatódjon.
Mennyibe kerül ma kimondani az igent, és visszahozza-e az árát egy lakodalom? Egyre többe kerül esküvőt szervezni Romániában, miközben a fiatalok már egészen másként gondolkodnak a nagy napról.
Illegális csokoládéműhelyt és saját használatú lakást alakított ki a közlekedési minisztérium egyik épületében Dudás Annamária, a Vasúti Képesítési és Képzési Országos Központ (CENAFER) igazgatója.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!