A szerda esti találkozó nagy jelentőséggel bírt a két fél számára, ugyanis a győztes számára folytatódott az Európa-bajnokság. A románok jóval esélyesebbként vágtak neki a mérkőzésnek, ez viszont nem látszott meg az első félidőben, leginkább egy és két gól különbség volt a válogatottak között, viszont a románok mindössze egyszer kerültek hátrányba, még az összecsapás elején 4–3-as állásnál.
A szünetben 12–13 állt az eredményjelzőn, viszont a fordulást követően iramot növeltek a román lányok, rögtön négy gólt dobtak az első percekben, erre pedig egyetlen válasz sem érkezett az észak-macedónoktól. A folytatásban ugyan igyekeztek visszakapaszkodni, Románia nagyszerűen teljesített, a végére már nyolccal vezettek, 31–23-ra győztek.
Ez volt a románok első győzelme a csoportkörben, viszont ez is elegendő volt a továbbjutáshoz.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Új kihívások után néz, és öt szezon után elhagyja a Gyergyói Hoki Klub együttesét. A támadó az elmúlt években a csapat egyik legfontosabb játékosa volt, hét trófea elnyerésében játszott meghatározó szerepet.
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Közben a PSD-s mezőgazdasági miniszter egy 5000 eurós Louis Vuitton bőrönddel flangált a reptéren. És egy riasztó adat: az első három hónapban közel 34 ezer esetben kértek rendőri segítséget a családon belüli erőszak áldozatai.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!