Hazai pályán a VSK Udvarhely

Józsa Csongor 2021. október 15., 12:08 utolsó módosítás: 2021. október 15., 12:10

Ezen a hétvégén az ötödik fordulót rendezik a férfi kézilabda A osztályban. A D csoportban a VSK Székelyudvarhely a városi sportcsarnokban lép pályára, a Tordai Potaissa fiókcsapatát látja vendégül.

Fotó: Beliczay László

A házigazdák két győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel a harmadik helyről várják ezt a találkozót, ellenfelük eddig két meccset nyert meg és kettőt veszített el, ezzel hatodik a rangsorban.

Az összecsapást pénteken 17 óra 30 perctől rendezik, az érvényben lévő járványügyi szabályozások alapján a sportlétesítmény 30 százalékos kihasználtságával kell számolni.