A felkészülés kezdetén a VSK erőnléti edzésekkel hangol a közelgő idényre – adták hírül a klub közösségi oldalán.
A csapat az előző idényben még a Bölények Ligájában szerepelt, ahol bravúros szerepléssel harcolta ki a bennmaradást, ám a városvezetés nem tudta támogatni az élvonalbei szereplést, így a szezon végén visszalépett a küzdelmektől, a csapat pedig az A divízióban, a másodosztályban folytatja.
A keret magja fiatal játékosokból áll, akik többségükben Székelyudvarhelyen nevelkedtek, és már több szezont is lehúztak a klub színeiben. A kerethez két új igazolás csatlakozott: Alexandru Reuț, aki legutóbb a CSU Suceavában kézilabdázott, valamint Ianis Petrea, aki a HC Buzău együttesétől érkezett.
„Ezen a héten tárgyalunk más klubokkal, szeretnénk néhány felkészülési mérkőzést is beiktatni” – mondta Palatka Barna. A tervek szerint az A osztályos bajnokság körülbelül egy hónap múlva rajtol.
Alig öt és fél perc után félbeszakították a Románia–Magyarország mérkőzést a teremlabdarúgó Európa-bajnokság pótselejtezőjének craiovai visszavágóján.
Így ha teret kap a sportsajtóban, illetve a híradásokban a román teremlabdarúgás. A balhé hozza az olvasottságot, nézettséget. Azon a meccsen, amelyen nagyon elszúrta a szövetség.
Térfigyelő kamerás felvételt tettek közzé arról a tegnap esti balesetről, amelyben egy nő életét vesztette Iași megyében.
Folyamatban van a Szülőföldön magyarul program keretében járó támogatások kifizetése – tájékoztatta a Krónikát csütörtökön a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Lovasturizmussal foglalkozó kalotaszegi gazdacsaládot mutatunk be a Gazdaszemmel sorozat e heti videós riportjában. A hetven lovat tartó házaspár nagykalotai farmjára látogattunk.
… az AUR fölényesen verné az összes többi pártot, ha most vasárnap választások lennének… és nem került elő a híres dák sisak, viszont előkerült egy hatalmas kártérítés.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!