A francia sztárklub – amely néhány hete a harmadik helyen zárta a Bajnokok Ligája négyes döntőjét – a honlapján jelentette be a 22 éves jobbátlövő 2022-es érkezését, hozzátéve, hogy 2024-ig szóló megállapodást írt alá a sportolóval.
A PSG cikkében kiemelte, hogy Máthé fiatal kora ellenére már komoly nemzetközi tapasztalattal rendelkezik, a magyar válogatottal két világbajnokságon is szerepelt, a norvég Elverum játékosaként pedig a BL-ben is játszott már, sőt, 15 mérkőzésen 59 gólt lőtt.
– nyilatkozta a klubhonlapnak Máthé Dominik.
A fiatal átlövő tavaly nyáron a Balatonfüredtől került Norvégiába, ahol hamar együttese meghatározó kézilabdázójává vált.
Rövidre sikerült Niczuly Rajmund magyarországi kalandja: a Cigánd SE néhány hónap után közös megegyezéssel felbontotta a székelyföldi kapus szerződését. A 21 éves hálóőr új csapatot keres.
Tapasztalt székelyföldi labdarúgót igazolt az elmúlt napokban a labdarúgó 3. Liga 1. csoportjának éllovasa, a Șoimii Gura Humorului.
Vizsgálatra érkezett a csíkszeredai kórházba az a hölgy, aki kedd reggel rosszul lett az intézmény parkolójának bejáratánál, majd a helyszínen életét vesztette. Az eset során az autója irányíthatatlanná vált, több jármű is megrongálódott.
A Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) jókora előnnyel áll az élen a pártok versenyében – derül ki a legfrissebb közvélemény-kutatásból.
Románia az Egyesült Államok fontos partnere, de vannak olyan elvek, amelyektől nem tekinthetünk el, nevezetesen, hogy egy ország területe csak az adott nép akaratával kerülhet át egy másikhoz” – jelentette ki Oana Ţoiu román külügyminiszter.
Román és magyar történészek válaszoltak a ki volt előbb Erdélyben égető kérdésére az MCC kolozsvári képzési központjában tartott kerekasztal-beszélgetésen.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!