A Palatka Barna és András Anett által irányított fiúcsapat hazai környezetben, a városi sportcsarnokban szerepelt. A házigazda ISK elérte célkitűzését, két győzelemmel és egy vereséggel továbbra is a rájátszás felsőházában játszhat, ott van az ország legjobb tizenhat együttese között.
Ifjúsági 2-es fiúkézilabda, első elődöntő torna
Székelyudvarhelyi ISK–Resicabányai CSM 39–34 (20–15),
gólszerzők: Bodor Tas 9, Józsa Csaba 7, Csog József 6, Kocsis József 5, Ambrus László és Jakab Bence 3-3, Kerekes Bence, Jenei Kristóf és Máthé Lóránd 2-2.
Székelyudvarhelyi ISK–CSU Suceava 41–43 (14–18),
gólszerzők: Csog József 14, Jenei Kristóf 10, Józsa Caba 7, Kerekes Bence 6, Ambrus László 2, Jakab Bence és Bodor Tas 1-1.
Székelyudvarhelyi ISK–Szatmárnémeti SK 52–26 (27–12),
gólszerzők Csog józsef 12, Józsa Csaba 11, Kocsis József 7, Ambrus László 5, Bodor Tas és Kerekes Bence 4-4, Máthé Lóránd 3, Salánki Márk és Török József 2-2, Balogh-Cioni Örs és Jenei Kristóf 1-1. Játszott még: Vass Előd, Bíró Hunor és Ferenc Attila (kapusok), Vidor Balázs, Balla András.
Az ISK ifi 2-es lánycsapata Caracalon lépett pályára, az elődöntő tornán való részvételi jogot az utolsó pillanatban vívta ki az együttes. A Mester Zsolt, Bálint Aliz és András Anett által irányított ISK a házigazdákkal indított, végig szoros meccsen maradt alul. Másnap óriási arányú győzelmet arattak, mint kiderült ez volt a kulcs, hogy továbblépjenek a csoport második helyéről. A vasárnapi zárónapon érződött a fáradtság, de a vereség ellenére a felsőház rájátszásában, a második körben folytathatják a lányok.
Ifjúsági 2-es lánykézilabda, első elődöntő torna
Székelyudvarhelyi ISK–CSS Caracal 27–30 (11–13),
gólszerzők: Katona Noémi 11, Simon Sára 6, Tófalvi Petra 5, Antonya Fanni, Varga Krisztina 2-2, Kuron Emese 1. Játszott még: Vass Kata, Nagy Renáta (kapusok), Szakál Boróka, Horváth Jázmin, Jakab Panna, Sebestyén Gabriella, Görgényi Anna és Lázár Nóra.
Székelyudvarhelyi ISK–Nagybányai Marta 37–25 (17–13),
gólszerzők: Katona Noémi 9, Lázár Nóra 7, Varga Krisztina 5, Antonya Fanni, Kuron Emese 4-4, Sebestyén Gabriella 3, Tófalvi Petra 2, Horváth Jázmin, Jakab Panna, Simon Sára 1-1. Játszott még: Vass Kata, Nagy Renáta (kapusok), Görgényi Anna és Szakál Boróka.
Székelyudvarhelyi ISK–Temesvári HC 23–28 (9–11),
gólszedrzők: Katona Noémi 11, Lázár Nóra 6, Szakál Boróka 3, Varga Krisztina, Görgényi Anna és Tófalvi Petra 1-1. Játszott még: Vass Kata, Nagy Renáta (kapusok), Antonya Fanni, Horváth Jázmin, Sebestyen Gabriella, Kuron Emese, Jakab Panna és Simon Sára.
Második felkészülési mérkőzését is lejátszotta ausztriai edzőtáborában az FK Csíkszereda. Szabó István együttese ezúttal 2–1-re kikapott a cseh élvonal újoncától, az FC Zbrojovka Brnótól.
A Gyergyói Hoki Klub jégkorongozója, Imre Patrik nemcsak a jégen nyújt őszinte játékot, hanem a labdarúgó-világbajnokság kapcsán is kimondja amit gondol.
Óriási hasadás keletkezett az A10-es sztráda Szászsebes és Torda közötti szakaszán, a sofőröket óvatosságra intik.
Jelentős repedés és süllyedés keletkezett az A10-es autópálya Szászsebes és Torda közötti szakaszán, Torda közelében. A közösségi médiában közzétett felvételek alapján az útpálya két forgalmi sávját is érinti a károsodás.
A Pașca család által működtetett Bihar megyei otthonok engedély nélkül működtek ugyan, de lakóinak alapvető ellátása biztosított volt – így indokolta a bukaresti törvényszék Viorel Pașca előzetes letartóztatásának elutasítását.
A román királyi család hivatalosan el nem ismert tagját hamarosan kiadhatják Romániának, ahol börtönbüntetés vár rá. II. Károly unokájának portréja.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!