Gulyás István szövetségi kapitány 21 fős keretet hirdetett az egy hét múlva kezdődő összetartásra, amelyen ezúttal a külföldön szereplő játékosok is részt vesznek. A tatabányai csapat szélsője, Hornyák Péter súlyos térdsérülése miatt nem szerepel a névsorban, ő a kontinenstornán sem léphet pályára, mert az idény hátralévő részét ki kell hagynia. A bosnyákok elleni találkozó jövő pénteken 18.15-kor kezdődik.
A január 13. és 30. között Magyarországon és Szlovákiában rendezendő Európa-bajnokság csoportkörében a magyarok Hollandiával, Portugáliával és Izlanddal játszanak a Budapesti Multifunkcionális Sportcsarnokban.
A kapus volt a Concordia Chiajna legjobb embere, de így sem tudta elkerülni, hogy a Sepsi OSK háromszor zörgesse meg a hálóját. Biztosan az első háromban zárja az évet a háromszéki együttes.
Az év utolsó megmérettetésén is dobogóra állt a kézdivásárhelyi Nagy-Rozsnyai Lotti, aki ezúttal Észtország fővárosában, Tallinnban feszegette a határait tapasztalatszerzés céljából. A céhes városi műkorcsolyázó második lett az észt kupakiíráson.
Több százan tüntetnek szerda este a Legfelsőbb Igazságszolgáltatási Tanács (CSM) bukaresti székhelye előtt a Recorder oknyomozó portál dokumentumfilmje nyomán.
Az alkotmánybíróság rábólintásával véglegessé vált az a fiskális csomag, amely 2026-tól gyökeresen átalakítja többek között a gépjárművek adózását Romániában.
Leprás (Hansen-kór) megbetegedést igazoltak Kolozsváron – jelentette be csütörtök este a bukaresti egészségügyi minisztérium.
Már nem csak medvétől, hanem a bölénytől is rettegnek Argeș megyében, ahol az állatok szabadon élnek. Daniel David szerint a szülők feladata felügyelni a gyerekek közösségimédia-használatát. A PSD pedig nem hamarkodja el a kilépést a kormányból.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!