Eredetileg szeptember 29-én, kedden játszotta volna első mérkőzését a Gyergyói Hoki Klub a Titánok vendégeként, de a fertőzés miatt a fehérvári fiatalok nem tudnak kiállni azon a napon. Ezt a mérkőzést október 15-re halasztották.
A GYHK így Debrecenben kezdi a szezont október 2-án pénteken.
Ugyancsak tévéközvetítés miatt változik a Csíkszeredai Sportklub magyarországi túrájának is a programja.
Az újpestiek elleni összecsapást október 9-ről egy nappal későbbre tolták, azaz 10-én, szombaton 15.15-től láthatjuk az M4 Sporton.
A nyolc időpont, illetve helyszínváltozás a következő:
Titánok–Gyergyói HK, új időpont: 2020. október 15. (csütörtök) 18:30 (eredeti időpont: 2020.09.29) – indok: Titánok nem tudnak kiállni a mérkőzés eredeti időpontjában
Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák, új időpont: 2020. november 20. (péntek) 18:30 (eredeti időpont: 2020.10.16) – indok: Titánok-GYHK módosulása miatti mérkőzés-torlódás elkerülése
UTE–Csíkszeredai Sportklub, új időpont: 2020. október 10. (szombat) 14:15 (eredeti időpont: 2020.10.09) – indok: M4 Sport közvetítése
UTE–Brasósi Corona, új időpont: 2020. október 6. (kedd) (eredeti időpont: 2020.10.11) – indok: az UTE–Sportklub módosulása miatti mérkőzéstorlódás elkerülése
Dunaújvárosi Acélbikák–Brassói Corona, új időpont: 2020. október 11. (vasárnap) (eredeti időpont: 2020.10.06) – indok: az UTE–Brassói Corona áthelyezése miatt és a DAB betegség utáni pihenőidejének kiterjesztése miatt
MAC HKB Újbuda–Gyergyói HK, új időpont: 2020. október 11. (vasárnap) 18:00 (eredeti időpont: azonos napon 18:30) – indok: M4 Sport közvetítése
MAC HKB Újbuda–UTE, illetve UTE–MAC HKB Újbuda, pályaválasztói csere, tehát 2020. október 30-án (pénteken) Újpesten, míg 2020. december 13-án (vasárnap) a Tüskecsarnokban kerül sor a mérkőzésre – indok: október 30-i mérkőzéstorlódás feloldása a Tüskecsarnokban.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!