A klub közleménye szerint még semmit sem lehet tudni arról, hogy mikortól lehetnek mérkőzések a Vákár Lajos Műjégpályán és mikortól engednek be nézőket a jégcsarnokba. Ami biztosnak tűnik: szeptember 30-án a Tüskecsarnokban, a Ferencváros-Telekom elleni találkozón a kék-fehérek is elkezdik az Erste Liga alapszakaszának küzdelmeit.
Sprencz Istvántól, a csíki jégkorongcsapat menedzserétől megtudtuk, hogy bérleti kártyákat egyelőre nem állítanak ki, a bérleteseket nyilvántartásba veszik, és
amint a mérkőzések lebonyolításáról szóló szabályzó megjelenik, elvégzik az ültetési rendet, és átnyújtják a bérleteket fizikai valóságukban is.
„A támogatói bérletet vásárlókkal a klub tartja a kapcsolatot. Abban az esetben, ha a hazai mérkőzésekre nem engedhetnek be nézőket és a mérkőzéseket lehet tévézni, a bérletesek belépési linket kapnak majd e-mailben a közvetítéshez. Ha korlátozva lesz a nézőszám, akkor a bérletesek élveznek elsőbbséget a belépéskor” – mondta el Sprencz István.
Bérlethez szükséges adatok: név, személyi szám (CNP), kívánt hely (szektor, sor, szék) – csak átvételkor kell kifizetni. A bérletek csak a Vákár Lajos Műjégpályán és a Sportklub által szervezett Erste Liga- és román bajnoki mérkőzésekre érvényesek. A bérletek szerdától válthatók ki a Sportklub székhelyén, hétfőtől csütörtökig 9 és 15 óra között, péntekenként pedig 9–14 óra között. Arra kérnek mindenkit, hogy a bérlet igénylésekor tartsa be a járványügyi szabályokat (maszk, távolságtartás, stb.).
Bérletárak a 2020/2021-es idényre
Az FK Csíkszereda megállapodott a Győri ETO-val Bödő Efraim Zoltán szerződtetéséről, így a saját nevelésű fiatal középpályás a magyar bajnoki címvédőnél folytatja – az átigazolást Szondy Zoltán klubelnök megerősítette a Székely Sportnak.
Labdarúgói pályafutása legnehezebb időszakán megy keresztül a Sepsi OSK nyolc hónapra eltiltott csapatkapitánya, Cosmin Matei. A 34 éves labdarúgó a Székely Sportnak adott exkluzív interjújában elárulta, minden erejével a visszatérésre koncentrál.
Egy 68 éves férfi fulladt a tengerbe Eforiénál csütörtök délután, miután a nap folyamán háromszor is kimentették a hullámok közül a vízimentők, de újra és újra bement a vízbe. Eforie Nord strandjain vörös zászló van kitűzve, tilos a fürdőzés.
Rengeteg erdélyi magyar dolgozott életében Magyarországon vagy más európai államban, sokan most is a „messzi idegenben”, külföldi munka során keresik meg kenyerüket. A nyugdíj előtt ezért fontos kérdés: elvesznek-e a külföldön szerzett évek.
Míg a profitorientált, világi vállalatok esetében általában szűkebb a tevékenységi kör és sokkal több a gazdasági szakember, addig az egyházak esetében szerteágazóbb a gazdasági tevékenységi kör és kevesebb a szakember.
Tudták, hogy 2Petru Groza egyszer a szőnyegen csúszva, Joszif Sztálint simogatva esedezett kegyelemért? Kun Miklós történész KMN-es előadásán jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!