Troy Rutkowski 31 éves, 1992-ben született Edmontonban, 188 cm magas, 98 kilós és hátvéd poszton játszik. A kanadai játékos 2016-ig csak az észak-amerikai ligákban (WHL, AHL, ECHL) hokizott, majd átjött Európába. Két-két szezont játszott Norvégiában (Lillehammer, Sparta Sarsporg), Ausztriában (Black Wings Linz, EBEL), illetve Németországban (EC Kassel Huskies, DEL2). Az elmúlt idényben az olasz Asiago játékosa volt, onnan érkezik a Csíkszeredai Sportklubhoz.
Ide kapcsolódó hír, hogy szerdán délután 6 órától Csíkszeredai Sportklub–Háromszéki Ágyúsok felkészülési mérkőzés lesz a Vákár Lajos Műjégpályán. A találkozóra ingyenes a belépés.
Féltávhoz érkezett a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszása, a harc pedig továbbra is nagyon kiélezett. Mutatjuk, mikor biztosíthatják be matematikailag a feljutást és az osztályozós helyeket az élcsapatok, köztük a Sepsi OSK-val.
Fordulatos, ötgólos mérkőzésen győzte le az FK Csíkszereda az Unirea Sloboziát a labdarúgó Szuperliga alsóházában. A szombat délutáni meccsen a csíkiak háromszor is előnybe kerültek, a hajrában pedig a VAR és a kapufa mentette meg őket az egyenlítéstől.
Életveszélyesen megsérült egy férfi egy közúti balesetben szombat este, miután lesodródott az autó az úttestről és a tetejére fordulva állt meg. A súlyos sérültet helikopterrel szállították kórházba.
„Sok hiba, bűn és árulás történt, sok sunyi, pénzéhes potyautas utazott velünk” – írta Kocsis Máté, a Fidesz leköszönő frakcióvezetője vasárnap a Facebookon a Tisza Párt kétharmados győzelmét hozó választási eredmény okait elemző posztjában.
A Tisza Forsthoffer Ágnest jelöli az Országgyűlés elnökének – jelentette be Magyar Péter, a választáson győztes Tisza Párt elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!