A Sportklubnál újra érződött, hogy nincs meg a négy sor: eltiltás, sérülés, illetve az U20-as válogatottban való szereplés miatt a csíkiaknál nem léphetett jégre öt alapember: Clarke Garrett, Láday Tamás, Gecse Hugó, Eduard Cașăneanu és Bajkó Csongor.
A mérkőzés elején a galaciak vezettek, akik már a 10. másodpercben betaláltak Szamankov kapujába, de a második játékrészben a székelyföldiek fordítottak, és a második szünetben két góllal vezettek (2–4). A harmadik harmad közepére a galaciak kiegyenlítettek (4–4), majd átvették a vezetést (5–4), de Sofron emberfölényben elért találatával, bő három perccel a rendes játékidő előtt újra döntetlenre (5–5) állt a meccs. Egy fél perccel az utolsó dudaszó előtt azonban újra gólt lőtt a Galac, Sabanov megszerezte csapata hatodik, győzelmet érő gólját (6–5).
A két csapat kedden este újra megmérkőzik, annak a találkozónak is galaci jégcsarnok lesz a házigazdája.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Új kihívások után néz, és öt szezon után elhagyja a Gyergyói Hoki Klub együttesét. A támadó az elmúlt években a csapat egyik legfontosabb játékosa volt, hét trófea elnyerésében játszott meghatározó szerepet.
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Közben a PSD-s mezőgazdasági miniszter egy 5000 eurós Louis Vuitton bőrönddel flangált a reptéren. És egy riasztó adat: az első három hónapban közel 34 ezer esetben kértek rendőri segítséget a családon belüli erőszak áldozatai.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!