A Háromszéki Ágyúsok közösségi oldalukon tették közzé, hogy a játékosokat sújtó sérülések és betegségek miatt nem tudnak a keddi GYHK elleni találkozóra a versenykiírás szerint előírt 15+2-es minimális létszámot nem tudják nevezni.
A listavezető Gyergyói Hoki Klub elleni összecsapás a román hokibajnokság alapszakaszához tartozik.
„Kérvényeztük a találkozó későbbi időpontra halasztását. Az online jegyértékesítést leállítottuk, akik már beszerezték a belépőt, hamarosan visszakapják az árát.
Az egészségügyi gondjaink nagy része remélhetőleg a következő napokban megoldódik, így várunk mindenkit február 1-jén és 2-án a Sepsi Arénába, ahol a Román Kupa négyes döntőjében lépünk jégre”
– áll az Ágyúsok közleményében.
Elhunyt Jenei Imre, a román labdarúgás legendás alakja, a Bukaresti Steaua történetének egyik legnagyobb edzője. A BEK-győztes, a magyar és a román válogatottat is irányító szakember otthonában, Nagyváradon hunyt el 88 éves korában.
Nagy skalpot gyűjtött be a Sepsi OSK, amely idegenben vetett véget a Voluntari hat meccse tartó veretlenségének. Ovidiu Burcă csapata álomrajtot vett és magabiztos játékkal lépett a felsőházi helyek közé a 2. Ligában.
Beazonosította a rendőrség a focihuligánokat, akik Etéd és Szentábrahám községekben, ugyanakkor Szentegyházán rongáltak székely zászlókat nagyjából egy hónapja a Kolozsvári U és az FK Csíkszereda mérkőzésének napján.
Ezer liter gázolaj folyt szét egy üzemanyag-töltőállomáson Beszterce-Naszód megyében, miután összeütközött egy autó és egy pótkocsis jármű.
Jonathan Bailey brit színész lett a People magazin történetének első nyíltan meleg férfija, akit „a legszexibb férfinak” választottak.
Két évig üzemelt engedély nélkül egy polgármester családi tulajdonú benzinkútja. Főnöke macskájának bántalmazása miatt vettek őrizetbe egy nagyváradi férfit.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!