A hazaiak Radim Valcharnak a 65. percben ütött góljával 1–0-ra legyőzte hosszabbításban a társbajnok vendég FTC-Telekom csapatát a jégkorong Erste Liga szombati mérkőzésén.
A magyar együttes sorozatban hat siker után kapott ki, de most is szerzett egy pontot. A Corona így továbbra sem talált legyőzőre rendes játékidőben, és hétfőn a Dunaújváros ellen folytathatja sorozatát. A Fradi három pontot visz haza első erdélyi túrájáról, és nem vette át a vezetést a tabellán.
Dave MacQueen, vezetőedző, Brassó: „Jó találkozott vívott két jó csapat. Nem csaphatjuk be magunkat, az első harmad rendben volt, de nem játszottunk egy hónapja, csak háromszor edzettünk. Az ellenfél frissebbnek tűnt, néha nagyon ránk jöttek. Szerencsénk is volt, de büszke vagyok a srácokra.”
Fodor Szabolcs, vezetőedző, FTC: „Igazán jó mérkőzés volt, mindkét csapat keményen dolgozott. Megvolt az esélyünk betalálni, de jól védekezett az ellenfél, a kapusuk is jól teljesített. Jól játszottunk, de gól nélkül nem lehet nyerni. Az ellenfél megérdemelte a két pontot.”
Jégkorong Erste Liga, alapszakasz:
Brassói Corona–FTC-Telekom 1–0 (0–0, 0–0, 0–0, 1–0), hosszabbítás után.
Gólszerző: Radim Valchar (65.).
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Féltávnál a labdarúgó 2. Liga rájátszásában, de már most kirajzolódik: a Sepsi OSK tudatosan és hatékonyan építkezett a nyáron. Az igazolások beváltak, a keret stabil, az eredmények pedig a visszajutást vetítik előre. De mi a helyzet a többi csapattal?
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!