Rico Rossi több mint két évtizeden át a német jégkorongban dolgozott, többnyire a 2. illetve a 3. ligában szereplő csapatoknál volt vezetőedző, de 2002-től 2004-ig a DEL-ben is tapasztalatokat szerzett segédedzőként.
Az eddigi pályafutását nézve megállapítható, hogy nem sűrűn változtatja az állomáshelyeit.
Edzői karrierjét Milánóban kezdte, ahol előzőleg öt évig játszott is, majd három szezont Duisburgban, tíz évet a Heilbronner Falken együttesénél, és hat évet a Kassel Huskies kispadján töltött. 2019-től mostanáig a Dresdner Eislöwen edzője volt.
Rico Rossi Hozó Leventétől veszi át az irányítást, miután a csíkiak megváltak a korábbi vezetőedzőtől, Magnus Sundquist-től.
Hozó vezetésével nyolc Erste Liga mérkőzést játszottak és sorban mindegyiket megnyerték, a romániai bajnokságban is egyetlen hosszabbításos vereséget szenvedtek Galac ellen.
A Sportklub jelenleg mindkét sorozatban az élen áll.
A Román Labdarúgó-szövetség Fegyelmi és Etikai Bizottsága komoly büntetést szabott ki Hadnagy Attilára, a labdarúgó 2. Ligában szereplő Sepsi OSK sportigazgatójára, miután a Bihar FC elleni 2–2-es döntetlen után számon kérte a játékvezetőt.
Reagált a büntetésére Hadnagy Attila: a Sepsi OSK sportigazgatója elismerte, hogy hangosan beszélt, ugyanakkor hangsúlyozta, hogy nem mondott sértő dolgokat, csupán tisztázni szerette volna a történteket a játékvezetőkkel a drámai végjáték után.
Megtalálták, de sajnos már nem volt életben a Gyergyóalfaluból eltűnt 63 éves férfi – közölték Gyergyóalfalu község Facebook-oldalán a hétfői nagyszabású keresőakciót követően.
Kulcsár-Terza József parlamenti képviselő, a Magyar Polgári Erő ügyvivő elnöke bocsánatkérést vár Zelenszkijtől, és felszólítja az Ukrajna területén élő kisebbségek jogainak biztosítására.
Az iráni háború által okozott üzemanyagársokk új lendületet adhat az elektromos autók piacának, de nem mindenhol ugyanúgy, valódi mentalitásváltást pedig valószínűleg csak egy hosszasan elhúzódó olajválság idézhet elő.
A rendszer rossz, ez tény. De nem lehet mindent a rendszerre kenni. Talán a sofőrök egyéni hozzáállásával is baj van, méghozzá nem is kicsi.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!