Tét a negyedik hely: Galacon játszanak az Ágyúsok

Székely Sport 2022. február 26., 11:09 utolsó módosítás: 2022. február 26., 13:38

Fontos mérkőzéseket rendeznek hétvégén Galacon a román jégkorongbajnokság alapszakaszában, a jelenleg 34 ponttal negyedik helyen álló házigazdák a 33 pontos háromszékieket fogadják.

Jó teljesítményre, gólerős játékra van szükségük a háromszékieknek, hogy legyőzzék a galaci csapatot Fotó: Facebook/Háromszéki Ágyúsok

A Galaci CSM–Háromszéki Ágyúsok mérkőzések szombaton és vasárnap is 18.30 órakor kezdődnek.

A két csapat még nem találkozott egymással, párharcaik győztese az első négybe jut és tovább harcolhat a dobogós helyekért. Az alapszakaszt a Csíkszeredai Sportklub már korábban megnyerte.

Mint ismert, az alapszakaszt követően kettéválik a mezőny, az 1–4. helyezettek játszanak még egy kört, mindenki mindenkivel egy-egy mérkőzést, majd az első két helyezett vívja a döntőt, a harmadik és negyedik helyezett pedig a bronzéremért száll harcba.