Három mérkőzés maradt hátra a román hokibajnokság alapszakaszából

Dobos László 2024. április 01., 21:14

Két román bajnoki jégkorongmérkőzést rendeztek Ilfov megyében a hétvégén: a két bukaresti együttes lejátszotta két utolsó szezonbeli találkozóját egymás ellen.

A tervek szerint április 7-én Bukaresti Steaua–Csíkszeredai Sportklub mérkőzése lesz Otopeni-ben Fotó: Borbély Fanni

Az Otopeni jégcsarnokban lezajlott találkozókon papírforma eredmények születtek, a Steaua mindkét alkalommal simán győzte le a sereghajtó bukaresti egyetemisták alakulatát.

A bajnokságból még három mérkőzés maradt hátra, ezeken a Bukaresti Steaua egyszer a Csíkszeredai Sportklubot, kétszer pedig – az Erste Ligában döntős – Brassói Coronát fogadja.

Eredmények, romániai felnőtt jégkorongbajnokság, alapszakasz.

Szombaton este:
Bukaresti Steaua–Bukaresti Sportul Studențesc 9–0 (2–0, 4–0, 3–0).
Gólszerzők: Florin Creangă és Andrei Filip 2-2, Mihai Georgescu, Csergő Hunor, Andrej Mihnyov, Adam Pauliny és Andrei Gerasimov.

Vasárnap este:
Bukaresti Steaua–Bukaresti Sportul Studențesc 10–1 (3–1, 5–0, 2–0).
Gólszerzők: Andrej Mihnyov 3, Adam Pauliny és Danyil Martinov 2-2, Florin Creangă, Mihail Georgescu és Robert Timaru, illetve Marian Ghiță.