Módosították a középszakasz mérkőzéseinek számát. Amint Sprencz Istvántól, a Csíkszeredai Sportklub menedzserétől megtudtuk, a 4-7. helyekért zajló csoportban a csapatok csak két-két meccset játszanak egymás ellen.
A szövetség közleménye szerint a Csíkszeredai Sportklub 13 ponttal kezdi a középszakaszt, a Galaci CSM 12-vel, a Háromszéki Ágyúsok 11, a Sapientia U23 gárdája pedig 0 ponttal.
A középszakasz felsőházában a Brassói Corona, a Bukaresti Steaua és a Gyergyói HK szerepel, ez a három csapat bár biztos elődöntős, hozzájuk csatlakozik majd az alsóház legjobbja, azaz nagy valószínűséggel a Sportklub, a Galac, vagy az Ágyúsok jut be a legjobb négy közé.
Nyolcvanéves korában elhunyt kedden este Mircea Lucescu, a legendás labdarúgóedző halálhírét a bukaresti Egyetemi Kórház jelentette be, ahol az elmúlt napokban kezelték.
Új név és gyorsasági szakasz, átalakuló helyszínek – számos újdonsággal érkezik az idei Hargita Rali, amelyet április végén rendeznek meg Székelyudvarhelyen és környékén.
Locsolásból hazatartva az utcán adott hangot politikai nézeteinek egy sepsiszentgyörgyi fiatal, akit a Sepsi OSK vezetőségi tagjai bántalmazhattak.
Kelemen Hunor szerint az anyaországban 2010 óta megvalósult nemzetpolitikai paradigmaváltásra vezethető vissza, hogy az RMDSZ az idei országgyűlési választáson is a Fidesz-KDNP pártszövetséget támogatja.
Szavazásra buzdította a határon túli magyar állampolgárokat Orbán Viktor miniszterelnök. Orbán az elmúlt 16 év közös eredményeinek megvédésére kérte a levélben szavazó külhoni magyarokat.
Fatolvajok vertek meg két erdészt, testkamerákat sürget a környezetvédelmi miniszter. Meleg lesz a hétvégén, de készüljünk fel az újabb hűvös időre a jövő hét közepétől.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!