A hírt a csíkszeredai klub közösségi oldalán jelentette be csütörtökön délelőtt. „A klubhoz méltó igazolást szeretnénk bejelenteni. Örömmel jelentjük, hogy a 2021-22-es szezonban csapatunkat erősíti Szergej Kosztyicin (Sergei Kostytsin). A belorusz válogatott támadó az ICHL-ből érkezik hozzánk hat NHL- és hét KHL-szezon rutinjával a tarsolyban. Vele lett teljes a keretünk, készen állunk a szezonra. Boldogok vagyunk, hogy minket választott” – olvasható a közleményben.
A 34 éves, szélső poszton játszó Szergej Kosztyicin 2007 és 2013 között az NHL-ben 353 alapszakasz-mérkőzésen 67 gólt lőtt és 109 gólpasszt jegyzett a Nashville-ben. Ezt követően pedig hat éven át különböző KHL-csapatokban játszott. A 2019/20-as szezont kihagyta, majd a legutóbbi idényben a Bratislava Capitals színeiben hokizott. Kosztyicin hét világbajnokságon szerepelt Fehéroroszország színeiben, de részt vett a 2010-es olimpián is.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Cikkünkben összegyűjtöttük, hogy lehet önkéntes alapon fizetni az egészségbiztosítást, mekkora összegről van szó, és milyen időtartamra szól a biztosítás.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Ikertestvére amszterdami útja miatt illegális schengeni tartózkodással gyanúsították meg a Politico újságíróját a kolozsvári reptéren. Több tengerparti üdülőhely maradt áram nélkül a hálózat túlterheltsége miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!