Amint Bereczky Szilárd, a GYHK menedzsere érdeklődésünkre válaszolva közölte, szerették volna, hogy ha hétfőn 18.30-tól már nézők előtt rendezhetik meg a győri csapat elleni Erste Liga összecsapást, de a csendőrség illetékesei azt közölték vele, hogy egyelőre (hétfőn délelőtt 10 óráig) nem kaptak még semmi erre vonatkozó utasítást, azaz a rendezvény csak zárt kapuk mögött engedélyezhető.
A GYHK a héten még három mérkőzést játszik, szerdán a Sapientia U23 vendégei lesznek, pénteken jön a második idei székely rangadó Gyergyószentmiklóson a Sportklubbal, vasárnap pedig legfiatalabb székely csapattal, a Háromszéki Ágyúsokkal találkoznak szintén hazai pályán.
Egyelőre azonban még nem lehet tudni, hogy ezeken ott lehetnek-e a nézők, azaz mikor lép hatályba ténylegesen a vészhelyzeti bizottság döntése, miszerint a nézőtér befogadóképességének 30 százalékáig lehet be lehet engedni a szurkolókat.
Bereczky hozzátette, hogy amint lesznek fejlemények azonnal tájékoztatják majd a szurkolókat a klub Facebook oldalán.
„Senkit nem érdekel, mennyit dolgozol, csak hogy nyersz vagy veszítesz” – vallja Péter Róbert, a Csíkszeredai Sportklub vezetőedzője. A szakemberrel az embert próbáló szezon tanulságairól, a szakmai háttérmunkáról és a jövő építéséről beszélgettünk.
Kerekes Éva apróbb egészségügyi probléma miatt kénytelen kihagyni a román női kézilabda-válogatott utolsó két Eurokupa-csoportmérkőzését, a zetelaki balszélső viszont bízik abban, hogy a Bajnokok Ligája negyeddöntőben már pályára léphet.
Locsolásból hazatartva az utcán adott hangot politikai nézeteinek egy sepsiszentgyörgyi fiatal, akit a Sepsi OSK vezetőségi tagjai bántalmazhattak.
Donald Trump, az Egyesült Államok elnöke elutasította a meghívást, hogy májusban Romániába látogasson a NATO-csúcstalálkozóra – írja a Mediafax hírügynökség.
Nagy romboló erejű robbanóanyagot és annak működésbe hozásához szükséges gyutacsokat találtak Szerbiában a Magyarországot Szerbiával összekötő gázinfrastruktúra közvetlen közelében – tájékoztatta Aleksandar Vucic szerb elnök Orbán Viktor miniszterelnököt.
A kormány ugyanis, ha nem tudta volna, kétmilliárd lejnyi bérhátralékkal tartozik nekik, amit ők maguk pereltek össze maguknak. És akkor a lehetséges kamatokat még nem is vettük számításba…
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!