Az ilyen meccsek általában addig nehezek, míg meg nem születik az első gól, ez a 9. percben jött el, ekkor kapitulált először Uruc: Koskiranta volt a gólszerző. 4 perc múlva jött a következő, Basaraba fejezett be góllal egy emberelőnyt.
Amint a GYHK és a Keresztes Média ingyenes élő közvetítése is mutatta,
a középső harmadban már több gól is bizonyította az egyértelmű gyergyói fölényt, a második szünetben már 7–0 állt az eredményjelzőn.
Az utolsó húsz percre még inkább visszavettek a tempóból Sáráék, így csak egy góllal nőtt a hazai találatok száma. Végül pedig a Steauának is sikerült elérnie a becsületgólt, Creanga váratlan lövésével.
A két együttes kedden 18.30-tól újra összecsap.
A Csíkszentsimoni KSK megnyerte az alapszakaszt a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjában, míg a Szentegyházi Vasas a záróforduló rangadóján biztosította helyét a felsőházi rájátszásban.
Az idei szezon első versenyét rögtön győzelemmel ünnepelte Norbert és Francesca Maior, a testvérpár magabiztos sikert aratott a 34. Hargita Ralin. Ezzel az elmúlt hat évben ők a hatodik páros, amely megnyeri a hargitai futamot.
Felborult egy személyautó vasárnap délután a Ratosnyához tartozó Andrenyásza település határában. A járműben két felnőtt és egy kiskorú utazott, mindhárman még a mentők kiérkezése előtt elhagyták a feje tetejére állt autót.
Új romániai magyar politikai alakulat létrehozását harangozta be az április 12-ei országgyűlési választáson győztes Tisza Párt legismertebb erdélyi aktivistája.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!