A 34 éves, tízszeres bajnok, 132-szeres válogatott csatár 2018 után tér vissza a klubhoz, azóta az FTC csapatkapitánya volt. Legutóbbi szezonjában 33 meccsen 14 gólt és 22 gólpasszt szerzett, ezzel a 36 ponttal a zöld-fehérek harmadik legjobbja volt, a rájátszás során 15 mérkőzésen 4 góllal és 4 gólpasszal zárt – írja az MTI.
Az Erste Ligában, illetve a jogelőd MOL Ligában 342 találkozón 451 pontot (176 gól, 275 assziszt) gyűjtött.
„Nem gondolom, hogy bármennyire változna a feladatom az elmúlt évekhez képest. Bár, ez azért egy teljesen másik csapat, tele saját nevelésű magyar játékosokkal, akik már évek óta együtt játszanak. Habár jó pár srácot nagyon jól ismerek, először nekem kell majd beilleszkedni. Úgy gondolom, hogy nyitott személyiség vagyok, várom a közös munkát velük.
Szeretek játszani, alapvetően egy versenyző típus vagyok, óriási adrenalint tud adni a közönség. Jó lenne, ha minél többen járnának jégkorong meccsekre” – fogalmazott Nagy Gergő a BJA Facebook-oldalán.
Nagy Gergő a BJAHC ötödik nyári igazolása Szabó Dániel, Varga Arnold, Boros Dániel és a Csíkszeredai Sportklubtól távozó Sofron István után. Nagy és Sofron legutóbb a 2011–12-es szezonban voltak klubtársak Székesfehérváron – hívja fel a figyelmet a jégkorongblog.hu.
Nem tartott a Fradival az ausztriai edzőtáborba Pászka Lóránd, a napokban kiderül, hol folytatja pályafutását a székely labdarúgó. A 29 éves balhátvéd legkitartóbb kérője az első élvonalbeli idényére készülő FK Csíkszereda.
Folytatódik a Székely Sport új videósorozata, a Helyzetbe hozunk! – Gyurka Csabával és Szabó Előd-Zsolttal. Szó esik a Sepsi OSK körüli botrányokról, a Szondy-interjú utórezgéseiről, klubvébéről, pikáns futsalpárharcról és hoki Kontinentális Kupáról.
Elsőfokú árvízvédelmi készültséget rendelt el hétfőn az Országos Hidrológiai és Vízgazdálkodási Intézet (INHGA) tizenöt megye folyóvizeire.
Több módosító javaslatot nyújtott be a Szociáldemokrata Párt (PSD) a deficitcsökkentő intézkedésekről szóló törvénytervezethez, amelyért hétfőn készül felelősséget vállalni a kormány a parlamentben.
A benzin és a gázolaj jelentősen drágul augusztus 1-jétől, amikor mind az üzemanyagok jövedéki adója, mind az általános forgalmi adó (áfa/TVA) értéke emelkedik a Bolojan-kormány deficitcsökkentő intézkedéscsomagjának hatályba lépése nyomán.
Az ember igyekszik érteni, hogy a természetet óvni kell. És azt is, hogy az állatokat szeretni kell. De azt is meg kellene érteni, hogy jelen pillanatban nem az embernek kell mennie, hanem a medvének. Pont.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!