A 24 éves, román válogatott jégkorongozó korábban szülővárosában játszott a HSC Csíkszeredában, legutóbb a Sportklubnál. Szeptembertől sárga-kék mezben szerepel majd a MOL Ligában, ahol eddig több mint 200 meccset játszott, ezeken 85 gólt szerzett.
„Két évig szóló szerződést kötöttünk Molnár Zsomborral, akit már régóta figyelünk, és szerettük volna, hogy Brassóban játsszon. A fiatal generáció tagja, akárcsak Gliga, Tőke és a Bíró fivérek. Véleményem szerint technikás játékos, nagyon jó meglátásai vannak. Úgy hiszem, sikerül beilleszkednie a játékunkba, és meggyőződésem, hogy sokat segít a csapat fejlődésében” – közölte Emilian Cernica, a Brassói Corona elnöke, miután a klub bejelentette az érkezést.
Fordulatos mérkőzések jellemezték a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának 18. fordulóját: az Agyagfalva öt gólt szerezve fordított Csíkszentmártonban, a Golimpiákosz pedig magabiztosan nyert Borszéken.
Az FK Csíkszereda határozottan visszautasítja azokat a rágalmakat, amelyek szerint a klub anyagi juttatást biztosítana a Román Labdarúgó-szövetség egyik vezetőjének. A Hargita megyei klub vezetősége szerint súlyos és alaptalan vádakról van szó.
Egy erdész talált rá hétfő délután arra a két kislányra, akik vasárnap tűntek el dicsőszentmártoni otthonukból.
Továbbra is folyamatban van annak a két kiskorúnak a felkutatása, akik vasárnap délután tűntek el Dicsőszentmártonból. A hatóságok hétfőre virradóra is megszakítás nélkül folytatták a keresést.
Népszerű turisztikai célpont a válaszúti Bánffy-kastély, amely idén az Év Úti Célja verseny jelöltjei közé került. Szalma Anna-Mária idegenvezetővel a kastély múltjáról, felújításáról és mai kulturális szerepéről beszélgettünk.
Ha csak egy rövid videót nézne meg arról, hogy miként működik az ország, és mekkora munka a megreformálása, akkor ez legyen az.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!