A 31 éves, csíkszeredai születésű válogatott hátvéd – egy rövid, 2011-es németországi utánpótlás-szereplést leszámítva – teljes jégkorongozói pályafutását nevelőegyesületében töltötte, alapemberként számítottak rá.
A csapat a közösségi oldalán jelentette be Salló maradását: „Csapatunk meghatározó védője, Salló Alpár a következő szezonban is a Sportklub sikereiért fog harcolni! Pozitív hozzáállása és kitartása példaértékű! Köszönjük, hogy velünk maradsz a továbbiakban is!” – írták.
A kék-fehérek következő idényre készülő keretének eddig bejelentett biztos tagjai: Ambrus Levente (kapus), a hátvédek Both Péter, Kovács Előd, Láday Tamás és Salló Alpár, valamint a támadósorban Becze Tihamér, Ferencz-Csibi Róbert, Fodor Csanád, Kedves Tamás, Kristó Csongor, Márton Botond, Péter Balázs és Rokaly Norbert.

Lejárt a megállapodás az egyik tévétársasággal, így a Román Kézilabda-szövetség (FRH) előrehaladott tárgyalásokat folytat egy médiacsoporttal a közvetítési jogokról. Négy helyszínen elkezdődött az U18-as női világbajnokság.
Akárcsak Bukarestben, az Auda saját közönsége előtt is nyert, így az FCSB-nek idén véget ért az európai kupaszereplése. A Debrecen gólnélküli döntetlenje sokat ért Jerevánban.
Kiskorú lányt akart rávenni nemi aktusra a csíkszeredai helyi tömegközlekedési vállalat egyik sofőrje, akinek időközben már megszüntették a munkaviszonyát. Az eset a buszpályaudvaron történt, a rendőrség büntetőeljárást indított.
Januártól megszűnik az aradi székhelyű Nyugati Jelen című regionális hetilap Böszörményi Zoltán, az újság tulajdonosa szerint. A kiadó a múlt héten pénteken Tusványoson jelentette be, hogy nem tudja tovább fenntartani az öt megyében terjesztett lapot.
Hat éve az utolsó hívek is itt hagyták a földi létet a Hunyad megyei Nagypestényben, azóta nincs, aki gondját viselje a hátszegi település műemlék templomának. Július folyamán az Arad megyei Feketegyarmat református Férfiköre „fogta meg a munka végét”.
Közben Kazahsztán újraindította a kőolaj szállítását azon a terminálon, ahonnan Románia olajszükségletének nagyobbik részét kapja. És Románia kiutasított egy orosz diplomatát az utóbbi napok drónincidensei miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!