A mérkőzésen kizárólag a zöld igazolvánnyal és bérlettel rendelkező szurkolók vehetnek részt, a csarnok befogadóképességének harminc százalékát lehet kihasználni. Aki megkapta a koronavírus elleni teljes oltásadagot, de nincs bérlete, ezt a találkozó kezdetéig még megvásárolhatja.
A Sportklub és a Corona erdélyi rangadója a jégkorong Erste Liga és a romániai bajnokság alapszakaszában vasárnap 18 óra 30 perctől kezdődik a Vákár Lajos Műjégpályán.
A kapus volt a Concordia Chiajna legjobb embere, de így sem tudta elkerülni, hogy a Sepsi OSK háromszor zörgesse meg a hálóját. Biztosan az első háromban zárja az évet a háromszéki együttes.
Igazi szupersztár szerződését jelentette be a Csíkszeredai Sportklub pénteken közösségi oldalán: a jégkorongcsapat tagja lett a kanadai Nick Ritchie, aki pályafutása során 519 NHL-meccsen játszott.
Ünnepélyesen átadták a gyimesfelsőloki SkiGyimes Hotel és Wellness négycsillagos komplexumát, amely a magyar kormány támogatásával épült fel, és 55 új munkahelyet teremt a térségben.
Bár joggal döbbentett meg sokakat a csütörtök esti hír, hogy Kolozsvárott egy masszázsszalon ázsiai alkalmazottai körében leprás megbetegedést diagnosztizáltak, éppen Románia az az ország, ahol a mai napig működik lepratelep.
Leprás (Hansen-kór) megbetegedést igazoltak Kolozsváron – jelentette be csütörtök este a bukaresti egészségügyi minisztérium.
Már nem csak medvétől, hanem a bölénytől is rettegnek Argeș megyében, ahol az állatok szabadon élnek. Daniel David szerint a szülők feladata felügyelni a gyerekek közösségimédia-használatát. A PSD pedig nem hamarkodja el a kilépést a kormányból.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!