Kevin Constantine vasárnap esti értékelőjében kiemelte, hogy csapata nem kezdte jól a meccset, az első játékrész és a második harmad első öt perce sem számukra kedvezően alakult. „Miként egész évben mondottam, a srácok végig keményen dolgoznak, nem adják fel. Egész jól játszottunk a második és harmadik felvonásban.
Az emberelőnyök is segítettek, és sikerült ezekből néhányszor betalálnunk. Fantasztikus, csodás, kiélezett playoff-mérkőzés volt, miként a többi találkozó is, szoros volt mindvégig. Csodás, ahogyan a fiúk végezték a dolgukat. Jobb lett volna picit élesebben kezdeni, de remek munkát végeztünk ennek ellenére” – összegzett a Csíkszeredai Sportklub vezetőedzője.
{K1}
A Gyergyói Hoki Klub finn vezetőedzője azt hangsúlyozta, hogy túl sok büntetést szedett össze csapata. „A hat kiállítás rengeteg, főként egy rájátszásmérkőzés során, amely általában egy gólos különbséggel szokott végződni. Ezen kell még dolgoznunk és javítanunk.
Valóban egy szoros találkozó volt a mai, amelyen túl sokszor állíttattuk ki magunkat. Ez a legjobb része az évnek, rájátszás van, itt is meg ott is remek közönséggel, még a Nap is süt! Tanulunk a maiból, és megyünk előre!” – nyilatkozta Markus Juurikkala.
A négy nyert mérkőzésig tartó párharc állása 2:2. Folytatás kedden 19 órakor Gyergyószentmiklóson, majd csütörtökön 18.30-tól Csíkszeredában.
Első alkalommal rendezték meg Csíkkarcfalván a Jégtörő Kupát, ahol az amatőr hokicsapatok családias hangulatban, mégis nagy elszántsággal csaptak össze. A tornát a Pingvinek csapata nyerte meg.
Ebben az idényében már csak a zárófordulóban tud pályára lépni a Kápolnási SK játékosa. A legutóbbi mérkőzésen kiállították, a lefújást követően a pályán kérte számon a játékvezetőt.
Ortodox húsvét előtt kézbesítik a nyugdíjakat, a kifizetésük előkészítése már megkezdődött – jelentette ki csütörtöki sajtótájékoztatóján Florin Manole munkaügyi miniszter.
Ortodox húsvét előtt kézbesítik a nyugdíjakat, a kifizetésük előkészítése már megkezdődött – jelentette ki csütörtöki sajtótájékoztatóján Florin Manole munkaügyi miniszter.
Előkerült a cotofenești-i aranysisak és a három arany karkötő is – erősítették meg hivatalos források az RTV Drenthe-nek.
További hírek: a Lia Savonea vezette legfelső bíróság beperelte a kormányt, 2 milliárd lejt követelnek, egy falusi vegyesboltban pedig kábítószert lehetett vásárolni pult alól.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!