Képernyőn az Erste Liga döntőjének negyedik és ötödik mérkőzése

Székely Sport 2021. április 01., 14:26

A jégkorong Erste Liga döntőjének negyedik és ötödik mérkőzését élőben közvetíti a Székelyföldi Stúdió csapata a csíkszeredai, illetve a brassói jégcsarnokból.

Fotó: Alexandra Sânpetru

A Csíkszeredai Sportklub és a Brassói Corona párharcának negyedik összecsapása április 4-én, húsvét vasárnapján a Duna World/M4 Sport+ csatornán 19 órai kezdéssel lesz látható. A döntő ötödik mérkőzésére az eddigi eredmények miatt már biztosan sor kerül, ezt április 6-án, kedden 18 órától rendezik Brassóban, az M4 Sporton lehet élőben követni.

Mindezt megelőzően a harmadik találkozót szombaton 18.30-tól Csíkszeredában játsszák, ezt azonban nem közvetítik a televízióban.

A két erdélyi együttes négy győzelemig tartó döntőjének állása 1–1, az első két brassói mérkőzésen előbb a Sportklub 3–0-ra nyert, majd a Corona 3–2-vel visszavágott.