A sepsiszentgyörgyi játékos Svédországban kezdte a karrierjét, majd ezt követően a 2020–2021-es idényben az Újpest színeiben játszott, ahol előbb a korosztályos csapatban, majd a felnőttek között is megállta a helyét. Nem sokkal később visszatért Svédországba, majd tett egy rövid kitérőt Németországba is, ahol hokizott egy évet, míg végül megállapodott a brassói gárdával, amellyel tavaly szenzációs évet zárt.
A Corona megerősítette, hogy meghosszabbította a 20 éves csatár szerződését, így a 2024–2025-ös kiírásban is marad a Cenk alatti városban. A szezon rajtja előtt kiderült, hogy szintén Brassóban folytatja a pályafutását Jevgenyij Szkacskov, Cédric Desruisseaux, Sam Jones és David Levin is.
Alig két héttel a pontvadászat kezdete előtt a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) elkészítette a 3. Liga csoportbeosztását. A székelyföldi csapatokat az első két csoportba sorolták, meglepetésre idén először szétválasztották a Kovászna megyei együtteseket.
Nemcsak a jeges edzések, hanem a felkészülési mérkőzések megkezdésében is a Csíkszeredai Sportklub női jégkorongozói számítottak idén úttörőnek a székelyföldi hokicsapatok közül, akik a második helyen zárták a felvidéki Iglón rendezett Petroltrans Kupát.
Egy család öt tagját vették őrizetbe egy Kovászna megyei ügyben: a nyomozók szerint kiszolgáltatott embereket tartottak fogva, munkára kényszerítették őket, és azt is tervezték, hogy pénzért „eladják” az áldozatokat.
A magyar kormány a helyi magyar közösségekkel partnerségben szeretné finomítani, részleteiben kidolgozni a magyarságpolitikáját, a partnerség és a párbeszéd pedig kulcsfogalom ezen a területen – hangsúlyozta Kollai István Kolozsváron.
Ha az erdélyi lakásárakat vesszük górcső alá, Kolozsvár továbbra is verhetetlen, és egyben toronymagasan a legdrágább romániai nagyváros. Érdekes aspektus azonban, hogy Nagyszebenben, Nagyváradon és Temesváron is gyorsabban emelkedtek a lakásárak.
Hivatásos politikusokra akkor is szükségünk van, ha sokszor legszívesebben a pokol fenekére kívánnánk őket.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!