Hosszabbítás döntött a győzelmekről az Erste Ligában

Székely Sport 2020. október 27., 21:56 utolsó módosítás: 2020. október 27., 22:06

Mindkét mérkőzés hosszabbításban dőlt el a jégkorong Erste Liga keddi játéknapján, a Ferencváros és a Dunaújváros örülhetett a végén.

Fotó: Boldizsár Márton

A listavezető MAC Újbuda az első harmad után három góllal vezetett házigazdaként a Ferencváros ellen, amely azonban megnyerte a következő két játékrészt, majd a hosszabbításban is jobbnak bizonyult, és elvitte a két pontot.

A tabella alsó felében található csapatok meccsén a Dunaújváros sokáig előnyben volt az Újpest ellen, de a rendes játékidő utolsó percében kapott gól miatt hosszabbításra kényszerült, amelyben azonban sikerült megszereznie a győzelmet.