Hétfőtől lehet helyet választani a Remete Ice Aréna lelátóján és megváltani az illető székre érvényes bérletet. Hétfőn és kedden várják a helyszínen azokat, akiknek korábban is előfizetésük volt, ők előnyt élveznek a helyek kiválasztásánál. A klub arra kéri a szurkolókat, hogy vigyék magukkal a régi bérletüket. Szerdától pedig mindenki számára megnyílik a bérletvásárlás lehetősége. A szurkolótábor a C szektorban lesz.
A szezonbérlet ára 1400 lej, a VIP-bérlet 3500 lejbe kerül. Mindkettő érvényes a Rusty Kupára, a Szuperkupa-döntőre, az Erste Liga és a romániai bajnokság összes hazai mérkőzésére, beleértve a play-off meccseket is.
A Remete Ice Aréna avatóját augusztus 30-án és 31-én tartják, amikor magas színvonalú jégkorongtornát szerveznek: a Rusty Kupán Magyarország válogatottja, a Hydro Fehérvár AV19, a Cracovia Krakow és a házigazda Gyergyói Hoki Klub csap össze.
A hétvégén súlyos sérülést szenvedett az FK Csíkszereda ifijátékosa, Ioó Edvin, akit helikopterrel szállítottak Marosvásárhelyre. A fiatal futballistán életmentő szívműtétet hajtottak végre, állapota stabilizálódott.
Folyamatos bírságok sújtják az FK Csíkszeredát a székely és magyar szimbólumok lelátókon való használata miatt. Az első figyelmeztetés után már három pénzbüntetés is érkezett, miközben a klub minden döntést megfellebbezett.
Nyilvánosságra hozták azt az elképesztő térfigyelő kamerás felvételt, amely rögzítette, ahogyan egy autó Nagyváradon átrepül egy körforgalmon, majd két másik jármű felett is.
Rendőrségi eljárás indult, miután Daniel Cioabă önjelölt „romániai romakirály” fia a beszámolók szerint teherbe ejtette 14 éves „menyasszonyát”, akit a szülők választottak ki számára.
Sokan számolnak be arról, hogy a villanyszámla-ársapka júliusi eltörlése után nagyjából megduplázódott a havi kiadás. Így nem csoda, hogy a háztartások nagy része új szokások kialakításán dolgozik a villanyáram-fogyasztás csökkentése érdekében.
A románok elsöprő többsége szereti a hazáját és büszke Romániára. „Ki az a Sara?” – liszttel és egyéb alapélelmiszerekkel dekorálta ki volt párja autóját egy nő.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!