A vasárnap esti összecsapáson a székelyföldiek Becze Tihamér góljával korán vezetést szereztek, az első harmad végén pedig egy emberelőnyt kihasználva kettővel elhúztak.
A második játékrészben a Sportklub eldöntötte a párharcot, amikor hatékony helyzetkihasználásának köszönhetően négyszer is bevette a fővárosiak kapuját, akik csak egyszer tudtak válaszolni.
A harmadik húsz percben viszont eredményesebb volt a Steaua, amely két találattal csökkentette ugyan a hátrányát, de tovább már nem tudott zárkózni, a csíkszeredai gárda végül 6–3-ra magabiztosan nyert.
## | CsapatCs | MérkőzésM | GyőzelemGy | Győzelem h.u.Gy.h. | Vereség h.u.V.h. | VereségV | Gólk.Gk | PontP |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gyergyói Hoki Klub GYHK | 26 | 18 | 0 | 1 | 7 | 135-75 | 55 |
2 | Brassói Corona Brassó | 23 | 17 | 1 | 0 | 5 | 140-55 | 53 |
3 | Csíkszeredai Sportklub Sportklub | 27 | 14 | 2 | 2 | 9 | 136-69 | 48 |
4 | Háromszéki Ágyúsok Ágyúsok | 25 | 12 | 2 | 0 | 11 | 128-82 | 40 |
5 | Bukaresti Steaua Steaua | 28 | 12 | 1 | 0 | 15 | 136-95 | 38 |
6 | Galaci CSM Galac | 23 | 10 | 0 | 3 | 10 | 137-74 | 33 |
7 | Sportul Studențesc Sportul | 26 | 0 | 0 | 0 | 26 | 35-397 | 0 |
Összefog a legújabb ASA a Marosvásárhelyi SE 1898-cal és a következő bajnokságban már FC ASA néven folytatják a tevékenységet. Az egymásra találásban partner lesz a város is.
Pontot tett a régóta húzódó ügy végére a sepsiszentgyörgyi labdarúgóklub vezetősége, több szempontból is jó üzletet kötöttek a Rapiddal. Denis Ciobotariuért cserébe pénzt kapnak, a fiatal tehetség Omar El-Sawy a jövő szezonban is a Sepsi OSK-nál marad.
Egy elrobbant gumiabroncs miatt három autó ütközött össze Máréfalva és Kápolnásfalu között a 13A jelzésű országúton kedd délután. A forgalom egyelőre egy sávon, felváltva zajlik.
Kiírták a versenytárgyalást egy új erdélyi stadion megtervezésére és megépítésére. A mintegy 64 millió euróból megvalósítandó, 12 ezer férőhelyes stadion Beszterce határában, a 4000 lakost számláló Aldorf falu területén épül meg.
Hetvenegy házkutatás zajlik Brassó és Kovászna megyei köztisztviselőknél – közölte kedden az országos rendőrség.
Személyes krízis, az egyházban való csalódás, vagy intellektuális kétely következményeképpen hagyják el az emberek a vallásukat.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!