Gólképtelenek voltak az Ágyúsok

Székely Sport 2022. december 21., 21:40

A Steaua együttesét fogadták szerdán este a Háromszéki Ágyúsok. A romániai jégkorong bajnokság alapszakasz mérkőzésen nem sikerült otthon tartani a pontokat.

Minden helyzet kimaradt, gólt sem szereztek az Ágyúsok. Korábbi felvétel Fotó: Háromszéki Ágyúsok

Az első harmadban három gól esett, de mindhárom a háromszékiek kapujában. Itt talán még reménykedhettek a hazai szurkolók, jégkorongban nem egyszer láttunk még innen feltámadást, de ez nem következett be.

A helyzetek kimaradtak, a Steaua pedig az utolsó húsz percben még két gólt hozzátett a korábbi háromhoz, így 0–5 lett a vége. A Steaua idei harmadik meccsét is megnyerte az Ágyúsok ellen. Molnárék csütörtökön javíthatnak, a két csapat újra Kézdivásárhelyen csap össze.

Romániai jégkorong bajnokság alapszakasz
Háromszéki Ágyúsok–Bukaresti Steaua 0–5 (0–3, 0–0, 0–2)
Gólszerzők: Alexander Vaszilev (9. perc), Péter Zsolt (14., 43.), Mihail Georgescu (19.), Anton Ruban (59.)