A 20 éves csatár Csíkszeredából indult, a székesfehérvári utánpótlásban fejlődött tovább, a múlt szezont a Titánoknál játszotta végig.
A 186 centi magas, balkezes támadó az U20-as korosztály legutóbbi divízió I/A világbajnokságon is szerepelt a magyar válogatott színeiben.
A GYHK első bejelentett új játékosának leigazolásáról Szilassy Zoltán edző így fogalmazott:
„Azzal kell kezdenem, hogy a mi csapatunk 90 százalékban már készen állt, kis változtatásokkal ugyanaz a csapat fog szerepelni a következő szezonban, is mint tavaly. A változtatásoknál figyelembe kell vennünk a most bevezetésre kerülő Erste Liga pontrendszert, melynek alappillére, hogy legtöbb 17 1 pontnál nagyobb értékű játékost lehet használni egy meccsen, 5 helyet pedig fenn kell tartani a 0, vagy fél pontos fiataloknak. A három erdélyi csapat pedig ebből a szempontból hátrányban van, hiszen a minőségi, Erste Liga szintű fiatalok Magyarországon vannak. Ott kellett tehát szétnéznünk.
Bízom benne, egymás segítségére leszünk: mi a klub, az edzők segíteni tudjuk őt és ő a teljesítményével segíteni tudja a céljaink elérését”.
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es szezonjának rajtja előtt egyértelműnek tűnik, hogy az újonc Sepsi OSK és az FK Csíkszereda számára az elsődleges cél a biztos bennmaradás kiharcolása lesz. Nézzük, milyenek az erőviszonyok az élvonal mezőnyében.
Utolsó felkészülési mérkőzését vívta a Sepsi OSK a labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es idényének rajtja előtt. Ovidiu Burcă együttese a másodosztályú Marosvásárhelyi ASA ellen 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán.
Medve harapott meg egy 47 éves férfit Argeș megyében – jelentette hétfőn a megyei katasztrófavédelmi felügyelőség.
A Jóisten, családja és a sport adott erőt Kelemen-Nemes Kinga neurológus rezidensnek, akinek nemrég daganatos megbetegedéssel kellett szembenéznie. A marosvásárhelyi orvos most segíteni szeretne a rákos betegeken és családtagjaikon.
A Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor (Tusványos) szervezői megerősítették, hogy Orbán Viktor idén is ott lesz a tusnádfürdői rendezvényen. A volt kormányfő előadásán való részvétel regisztrációhoz kötött.
… meglett a kormánybuktatás után készített első közvélemény-kutatás, érdekesek az eredmények… és Nicușor Dan államelnök enyhén szólva hülyét csinált magából a NATO-csúcsértekezleten.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!