Maks Selan két góllal és két gólpasszal, Benk András pedig két találattal vette ki a részét a sikerből.
A két együttes legutóbb november elsején találkozott Debrecenben, akkor a DEAC 8–1-re ütötte ki a fővárosi gárdát.
Erste Liga, alapszakasz
UTE–DEAC 5–2 (1–1, 2–0, 2–1)
Az Erste Liga állása: 1. MAC 11 mérkőzés/23 pont, 2. DEAC 10/19, 3. FTC 9/17, 4. Újpest 10/13, 5. Brassó 5/12, 6. Sportklub 5/10, 7. GYHK 7/7, 8. DAB 9/7, 9. Vasas 4/3, 10. Titánok 6/3.
Másodszor is győzött a címvédő Galaci United otthonában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC a teremlabdarúgó 1. Liga felsőházi rájátszásában. Az újabb siker azt jelenti, hogy Mánya Szabolcs csapata az utolsó forduló előtt bebiztosította helyét a döntőben.
Elutasították a Nagyváradi Bihar FC licenckérelmét, így az együttes nem vehet részt az élvonalba jutásért zajló osztályozón.
Több tucatnyian kerültek kórházba egy Dâmbovița megyei étteremben tartott eseményről ételmérgezésre utaló tünetekkel a vasárnapra virradó éjszaka.
A román-magyar határ menti településen, Méhkeréken született Gurzó Mária román nyelven tette le az esküt szombaton a Parlamentben.
A magyar külpolitika első feladata a bizalom helyreállítása, visszaépítjük Magyarország tekintélyét az EU-ban és a NATO-ban is – jelentette ki Orbán Anita külügyminiszter-jelölt kinevezés előtti meghallgatásán.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!