Gól nélkül zárult a Vákár Lajos Műjégpályán üres lelátók előtt megrendezett Sportklub–Titánok találkozó első húsz percre, amikor meglepetésre a vendégek lőttek többet kapura, de László Arnold, a csíkiak kapusa minden alkalommal résen volt.
A középső harmadot teljes egészében a házigazda székelyföldi együttes uralta, és ez az eredményjelzőn is meglátszott, két Fodor-góllal a Sportklub negyven perc után 2–0-ra vezetett. Az utolsó játékrész közepén szépített a Titánok csapata, és az egyenlítés reményében 72 másodperccel a vége előtt a vendégek szakvezetése időt kért, majd kapusa helyett is mezőnyjátékost küldött a jégre.
A taktika nem jött be, a csíkiak korongot szereztek, és a játékszert Becze az üres kapuba lőtte (3–1).
A Sportklub ezen a mérkőzésen újra négy teljes sort tudott kiállítani, felépült sérüléséből és újra jégen lehetett Bíró Tamás és Rokaly Norbert.
A 2020–2021-es jégkorong Erste Liga alapszakaszban harmadszor játszott egymás ellen a két csapat, az első két magyarországi találkozón a Sportklub 8–3-ra és 5–1-re győzött a Titánok győri otthonában. A két csapat csütörtökön délután 5 órától ismét megmérkőzik, helyszín újra a Vákár Lajos Műjégpálya lesz.
Kiütéses győzelemmel búcsúzott a hazai pályától a Székelyudvarhelyi FC, a labdarúgó 3. Liga alsóházi rájátszásának utolsóelőtti fordulójában, pénteken délután 6–2-re győzte le a Bákói Aerostar együttesét.
Másodszor is győzött a címvédő Galaci United otthonában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC a teremlabdarúgó 1. Liga felsőházi rájátszásában. Az újabb siker azt jelenti, hogy Mánya Szabolcs csapata az utolsó forduló előtt bebiztosította helyét a döntőben.
Meggyilkoltak pénteken a Bihar megyei Perbáthidán egy 18 éves lányt, a rendőrség több mint hat órán át tartó keresés után fogta el délután a gyilkosság fő gyanúsítottját.
A román-magyar határ menti településen, Méhkeréken született Gurzó Mária román nyelven tette le az esküt szombaton a Parlamentben.
Többórás keres után sikerült elfogniuk a rendőröknek azt a férfit, aki a gyanú szerint pénteken délben meggyilkolt egy 18 éves lányt a Bihar megyei Pelbárthidán. A visszaesőnek számító Bóné József Zsolt a gyilkosság helyszínétől nem messze került kézre.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!