Izgalmas mérkőzéseken nyert a MAC és a Fradi

Gergely Imre 2020. október 24., 22:48 utolsó módosítás: 2020. október 24., 22:49

Két mérkőzést rendeztek szombaton a jégkorong Erste Ligában. A MAC háromgólos vezetést engedett el, de végül nyert Dunaújvárosban, a Ferencváros pedig a Titánokat múlta felül két találattal.

A Fradi magabiztosan játszva gyűjtötte be a pontokat a Titánok otthonában Fotó: Titánok

Dunaújvárosban már a 10. percben 3–0-ra vezetett a listavezető MAC HKB Újbuda, és a hazaiak szépítése után még 4–1 is volt az állás a második harmad elején. Innen jött az Acélbikák feltámadása, a második szünetre már 4–4-es döntetlent mutatott az eredményjelző. Úgy tűnt, hosszabbítás jön, de másfél perccel a rendes játékidő vége előtt az ezzel mesterhármast elért Nagy Krisztián gólja 3 pontot hozott a vendégeknek.

A Titánok–FTC Telekom mérkőzésen a zöld-fehérek vezető góljára még válaszolt a székesfehérvári farmcsapat Győrben, de innen három Fradi-találat jött egymás után. Ezzel el is dőlt a meccs, a Titánok már nem tudtak visszakapaszkodni.