Az erdélyi együttes sorozatban hatodik találkozóján szerzett pontot, ebből ötször nyert és egyszer hosszabbításban kikapott.
Dave MacQueen, a Corona vezetőedzője elmondta, hogy az első harmad valószínűleg a legjobb húsz percünk volt eddig a szezonban.
„Irányítottuk a játékot, stabilan védekeztünk, sokat lőttünk kapura. Előfordul, hogy amikor egy csapat ilyen jól kezd, utána hátradől kicsit, de mi végig tartottuk az ritmust és nagyszerű meccset játszottunk” – hangsúlyozta MacQueen.
Kasper Vuorinen, a Titánok vezetőedzője szerint a hazai csapat nagyszerű egyéniségekből áll, jól szervezett és látszik, hogy élvezik a játékot. „Nem voltunk felkészülve erre a fajta hokira. A nyitó harmadban kapott három gól letaglózott minket, és bár a maradék negyven percben igyekeztünk megmutatni a mi értékeinket, a végeredmény reális, a jobb csapat nyert” – mondta Vuorinen.
Véget ért Anderson Ceará átigazolási huzavonája: az FK Csíkszereda előző idényének egyik legjobb játékosát csütörtök este bemutatta új klubja, az egyiptomi National Bank of Egypt SC.
Pont került Anderson Ceará hosszú ideje húzódó átigazolási történetének végére: a brazil labdarúgó az egyiptomi National Bank of Egypt SC játékosa lett. Az átigazolás részleteiről Rédai Attila, az FK Csíkszereda sajtófőnöke számolt be a Székely Sportnak.
Mintegy két hete egy firenzei egészségügyi, illetve Caritas-ellátóközpontban tartózkodik egy iratok nélkül talált nő, aki egészségi problémái miatt nem emlékszik személyes adataira. Azt mondja, Erdélyből származik, családját keresik.
Miközben a bankok és a nemzetközi sajtó Spanyolországot „Európa gazdasági mozdonyaként” ünnepli, az Ibériai-félszigeten dolgozó román állampolgárok mindennapjai egészen mást mutatnak: tömegesen hagyják el az országot.
Nem különösebben érintette meg a Majka néven ismert rappert, dalszövegírót és műsorvezetőt, Majoros Pétert az, hogy erdélyi koncertje előtt sms-ben megfenyegették, a koncertet az ügyvédei tanácsára mondta le – ezt maga Majka nyilatkozta a Blikk-nek.
Egyre több kolozsvári polgárnak szúrja a szemét a Sétatéren immár tizenegyedszerre megszervezett gigafesztivál. Pedig minden remek lenne, ha a városvezetés betartatná a fesztiválos magánvállalkozókkal a minimális szabályokat.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!