Erste Liga: háromgólos vezetésről kaptak ki a Titánok

MTI 2021. január 02., 11:12 utolsó módosítás: 2021. január 02., 11:13

A Fehérvári Titánok csapata hazai pályán háromgólos vezetést követően 4–3-ra kikapott a sereghajtó Dunaújvárostól a jégkorong Erste Liga alapszakaszának pénteki játéknapján.

Alig négy perc alatt leadták előnyüket a fehérváriak. Archív Fotó: Paulikovics Réka

A hazai meccseit Győrben játszó Titánok két harmad után 3–0-ra vezetett, ám a harmadik játékrészben a DAB négy perc alatt egyenlített, a hosszabbításban pedig a győztes gólt is megszerezte.

A pénteki játéknap másik mérkőzésén az Újpest házigazdaként 7–5-re legyőzte az éllovas Debrecent, a fővárosiak győzelmi szériája hat meccs óta tart a bajnokságban.

Jégkorong, Erste Liga, alapszakasz:
Fehérvári Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák 3–4 (2–0, 1–0, 0–3, 0–1), hosszabbítás után.
Újpesti TE–Debreceni EAC 7–5 (3–1, 2–3, 2–1).