A fővárosi együttes kedden és szerdán este is 7–4-re nyert a székelyföldi egyetemisták ellen a Felcsíki Műjégpályán a romániai felnőtt jégkorongbajnokság alapszakaszában.
A program szerint csütörtökön és pénteken Brassóban Steaua–Sportul Studențesc mérkőzéseket rendeznek, Galacon pedig a helyi CSM a Sapientia U23 csapatát fogadja.
Az alapszakaszt követően kettéválik a mezőny, az 1–4. helyezettek játszanak még egy kört, mindenki mindenkivel egy-egy mérkőzést, majd az első két helyezett vívja a döntőt, a harmadik és negyedik pedig a bronzéremért száll harcba.
A Sepsi OSK csupaszív tulajdonosa, Diószegi László nem szokványos klubelnök. Fontos számára, hogy tisztelettel bánjon a szurkolókkal, időnként megpróbálja részletesebben elmagyarázni nekik döntései okát. Erről és a kiesést követő időszakról kérdeztük.
Egyre súlyosabb következmények fenyegetik a Sepsi OSK középpályását: Cosmin Matei ügye a Nemzetközi Sportdöntőbíróság (TAS) elé került, miután a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) fellebbezett a korábbi, Romániában hozott felmentő döntés ellen.
Több felvétel is nyilvánosságra került a pénteki marosvásárhelyi gyalogátjárós gázolásról. Az egyik sofőr fedélzeti kamerája, illetve egy térfigyelő kamera is rögzítette az esetet.
Konfliktus tört ki egy kereskedelmi cég alkalmazottai között a harmadik műszakban Nagybányán, rendőröknek kellett beavatkozniuk – tájékoztatott szombat este Florina Meteș, a Máramaros Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Az Erbașu építőipari vállalat közlése szerint immár 25 százalékban elkészült az észak-erdélyi autópálya Berettyószéplak–Bisztraterebes szakaszával.
Dan Tanasă ismét idegengyűlölő felhívást tett közzé. Ám mielőtt bólogatna, jusson eszébe, hogy számára Ön is idegen.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!