Az elmúlt idényben Magyarország egyetemista válogatottjával szerepelhetett az Egyesült Államokban zajlott Téli Egyetemi Világjátékokon, azaz az Universiadén, ahol a csapat egyik legjobbja volt, ő szerezte az első magyar mesterhármast ilyen világversenyen.
Az Universiade után egy sérülés rányomta a bélyegét a szezonja második felére, de amint a GYHK honlapjának nyilatkozta ez csak motiváltabbá teszi a következőkre nézve.
„Bízom benne, hogy tud annyit előre lépni, mint amennyit a tavaly sikerült neki, és így még markánsabb szerepe lesz a csapatban. Az övé a jövő!” – mondta róla Szilassy Zoltán, a gyergyóiak vezetőedzője

Lejárt a megállapodás az egyik tévétársasággal, így a Román Kézilabda-szövetség (FRH) előrehaladott tárgyalásokat folytat egy médiacsoporttal a közvetítési jogokról. Négy helyszínen elkezdődött az U18-as női világbajnokság.
Akárcsak Bukarestben, az Auda saját közönsége előtt is nyert, így az FCSB-nek idén véget ért az európai kupaszereplése. A Debrecen gólnélküli döntetlenje sokat ért Jerevánban.
Súlyos közlekedési baleset történt szerdán reggel a 13A jelzésű országúton, Homoródfürdőn, ahol egy farakományt szállító teherautó és egy kisteherautó ütközött össze. Az érintett szakaszon teljes útzárat vezettek be.
Januártól megszűnik az aradi székhelyű Nyugati Jelen című regionális hetilap Böszörményi Zoltán, az újság tulajdonosa szerint. A kiadó a múlt héten pénteken Tusványoson jelentette be, hogy nem tudja tovább fenntartani az öt megyében terjesztett lapot.
Hat éve az utolsó hívek is itt hagyták a földi létet a Hunyad megyei Nagypestényben, azóta nincs, aki gondját viselje a hátszegi település műemlék templomának. Július folyamán az Arad megyei Feketegyarmat református Férfiköre „fogta meg a munka végét”.
Közben Kazahsztán újraindította a kőolaj szállítását azon a terminálon, ahonnan Románia olajszükségletének nagyobbik részét kapja. És Románia kiutasított egy orosz diplomatát az utóbbi napok drónincidensei miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!