Császár Hunor 21 évesen került Gyergyószentmiklósra, már az első szezonjában stabil tagja volt a játékoskeretnek, és azóta is folyamatosan fejlődve termeli a pontokat.
A Fehérvári Titánoktól szerződtetett támadó a 2021–2022-es idényben 32 pontot szerzett az Erste Ligában, a következőben 23-mal járult hozzá az aranyérem megszerzéséhez, míg a múlt szezonban 39 pont volt a termése. A romániai bajnokságban pedig 43, 19 és 25 pont áll a neve mellett ebben a három évben.
Amint a GYHK Facebook-oldalán megjelent közleményben fogalmaznak, idén sem várható jelentős átalakulás a Gyergyói Hoki Klub játékoskeretét illetően.
Ez alapjában véve azt jelenti, hogy a meghatározó játékosok jelentős részének továbbra is érvényes szerződése van a következő szezonra vonatkozóan is. Azokkal pedig, akiknek lejárt a kontraktusuk, sorra íródnak alá a hosszabbítások.
Új vezetőedzővel, hat nyári igazolással és a tavaly megszerzett élvonalbeli tapasztalattal vág neki a román labdarúgó Szuperligának a csíki együttes, amely hétfőn este Aradon, az újonc Corvinul ideiglenes otthonában kezdi meg a pontvadászatot.
Nem született döntés Cosmin Matei régóta húzódó doppingügyében: a Nemzetközi Sportdöntőbíróság elhalasztotta az ítélethirdetést, így a Sepsi OSK csapatkapitánya egyelőre továbbra is pályára léphet a Szuperligában.
Néhány nappal ezelőtt írtunk arról az összefogásról, amely a gyergyószentmiklósi Szabó Rékáért indult. Szomorú hírt közölt Péter Melinda, Réka édesanyja: a fiatal lány elhunyt. A család kéri, hogy az értük indított gyűjtés már ne folytatódjon.
Illegális csokoládéműhelyt és saját használatú lakást alakított ki a közlekedési minisztérium egyik épületében Dudás Annamária, a Vasúti Képesítési és Képzési Országos Központ (CENAFER) igazgatója.
A magyarság ügye kiemelt jelentőségű a magyar kormány számára annak ellenére, hogy nincs a nemzetpolitikának külön államtitkára.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!