A Háromszéki Ágyúsok jelenleg az alapszakasz ötödik helyén állnak ötpontos hátrányban a Galaci CSM mögött. Amennyiben hazai jégen, Kézdivásárhelyen sikerül behúzniuk a hat pontot, a legfiatalabb székely hokicsapat bejut a legjobb négy közé, és a felsőházban várhatja a folytatást.
A Galacon játszott összecsapásaik nagyon szorosak voltak, ott egy pontot sikerült szereznie az Ágyúsoknak. Galacnak ez az utolsó két mérkőzése az alapszakaszban, míg Pelle Torstensson csapatára még két meccs vár, március 30-án és 31-én a Gyergyói Hoki Klubot fogadják.
A Háromszéki Ágyúsok–Galaci CSM találkozók szombaton és vasárnap is 18.30-tól kezdődnek.
A Sepsi OSK csupaszív tulajdonosa, Diószegi László nem szokványos klubelnök. Fontos számára, hogy tisztelettel bánjon a szurkolókkal, időnként megpróbálja részletesebben elmagyarázni nekik döntései okát. Erről és a kiesést követő időszakról kérdeztük.
Egyre súlyosabb következmények fenyegetik a Sepsi OSK középpályását: Cosmin Matei ügye a Nemzetközi Sportdöntőbíróság (TAS) elé került, miután a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) fellebbezett a korábbi, Romániában hozott felmentő döntés ellen.
Több felvétel is nyilvánosságra került a pénteki marosvásárhelyi gyalogátjárós gázolásról. Az egyik sofőr fedélzeti kamerája, illetve egy térfigyelő kamera is rögzítette az esetet.
Konfliktus tört ki egy kereskedelmi cég alkalmazottai között a harmadik műszakban Nagybányán, rendőröknek kellett beavatkozniuk – tájékoztatott szombat este Florina Meteș, a Máramaros Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Az Erbașu építőipari vállalat közlése szerint immár 25 százalékban elkészült az észak-erdélyi autópálya Berettyószéplak–Bisztraterebes szakaszával.
Dan Tanasă ismét idegengyűlölő felhívást tett közzé. Ám mielőtt bólogatna, jusson eszébe, hogy számára Ön is idegen.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!