A klub hivatalos közösségi oldalán úgy fogalmaztak, nagy örömmel jelentik be, hogy a szurkolók kedvence, becenevén Titi közöttünk marad és együtt próbálják meg az újabb es újabb trófeákat elnyerni. „Játéka, hozzáállása, szűnni nem akaró győzni akarása hatalmas érték, hatalmas értékünk. Mindent is meg akarunk nyerni!” – írták hétfő délelőtti közleményükben.
Becze Tihamér közölte, hosszú és izgalmas várakozás után sikerült elköteleznie magát a következő három évre.
Meg kell említenem, hogy ez az egyezség nem jöhetett volna össze jó barátom és a csapat fő támogatói, Csató Kovács Imre és Becze Tibor nélkül. Nagyon várjuk az új szezont és azt, hogy a nézők visszatérhessenek és újra tőlük legyen hangos a Vákár Lajos!” – nyilatkozta Becze Tihamér a klub hivatalos Facebook-oldalának.
Kiemelkedőt alkotott az élvonalban újonc FK Csíkszereda mezében Anderson Ceara, a klasszis megoldásokkal előrukkolt brazil idegenlégiósnak több kérője is van, és nagy valószínűsággel a nyáron távozik a székelyföldi klubtól.
Korosztályuk legígéretesebb tehetségei közt tartják számon a kézdivásárhelyi Szász testvéreket, Hubát és Aport. A fiatal labdarúgók életük lehetősége előtt állnak: a Sepsi OSK mezét a Ferencvároséra cserélik.
Orosz eredetű drón zuhant egy galaci tömbházra péntek éjjel, az esetet robbanás és tűz követte az épület tizedik emeletén lévő egyik lakásban. Két személy megsérült, őket kórházba szállították.
A Beszterce-Naszód megyei Magyardécsében a cseresznye nem egyszerűen gyümölcs, hanem évszázadok óta a megélhetés és az identitás része. A Balla házaspár története megmutatja, hogyan próbál életben maradni Erdély egyik leghíresebb cseresznyetermő vidéke.
Orosz drón zuhant péntekre virradóra, hajnali két óra körül egy tízemeletes panelház tetejére a délkelet-romániai Galacon, az incidens nyomán egy lakásban robbanás történt és tűz keletkezett – közölte a katasztrófavédelem.
Medve tört be egy szállodába, egy másik medve embert sebesített Gyergyóban. A politikusok rohantak gratulálni Cristian Mungiu Aranypálmájához, de rendező kollégája kiosztotta őket: talán közhelyek helyett jobb lenne támogatni a filmipart. Hírek vasárnap.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!