30 éves hátvéddel erősít a Gyergyói Hoki Klub, miután a korábbi meghatározó védő játékosai közül Mike Dalhuisen távozott és Kozma Zsolt is visszavonult a piros-fehérektől. Amint a klub közleménye fogalmaz, Evan Wardley érkezésével folytatódik a már évek óta összeszokott keretük frissítése, megerősítése.
A kanadai jégkorongozó a tavaly utazott át Európába Észak-Amerikából, a Liptovsky Mikulas-nál és Vienna Capitals együttesénél játszott. Előzőleg pedig Észak-Amerikában a WHL-ben 230 meccsen lépett jégre, az ECHL-ben 119-szer szerepelt és 6 mérkőzésen az AHL-ben is bemutatkozott.
A 199 cm magas, 99 kilós bekk leigazolásáról a GYHK sportigazgatója Szilassy Zoltán elmondta, hogy kevesen távoztak a keretükből és ezáltal pár érkezőjük lesz.
Mindenképpen egy jobbkezes, nagyméretű, a kaput remekül védő hátvédet kerestek „Evan Wardley kemény hátvéd, aki az agresszivitás határán játszik és emellett pedig az első passzai is jók” – mondta el róla Szilassy.
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es szezonjának rajtja előtt egyértelműnek tűnik, hogy az újonc Sepsi OSK és az FK Csíkszereda számára az elsődleges cél a biztos bennmaradás kiharcolása lesz. Nézzük, milyenek az erőviszonyok az élvonal mezőnyében.
Utolsó felkészülési mérkőzését vívta a Sepsi OSK a labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es idényének rajtja előtt. Ovidiu Burcă együttese a másodosztályú Marosvásárhelyi ASA ellen 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán.
Medve harapott meg egy 47 éves férfit Argeș megyében – jelentette hétfőn a megyei katasztrófavédelmi felügyelőség.
A Jóisten, családja és a sport adott erőt Kelemen-Nemes Kinga neurológus rezidensnek, akinek nemrég daganatos megbetegedéssel kellett szembenéznie. A marosvásárhelyi orvos most segíteni szeretne a rákos betegeken és családtagjaikon.
A Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor (Tusványos) szervezői megerősítették, hogy Orbán Viktor idén is ott lesz a tusnádfürdői rendezvényen. A volt kormányfő előadásán való részvétel regisztrációhoz kötött.
… meglett a kormánybuktatás után készített első közvélemény-kutatás, érdekesek az eredmények… és Nicușor Dan államelnök enyhén szólva hülyét csinált magából a NATO-csúcsértekezleten.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!