Egy héttel ezelőtt két csatár leigazolását jelentette be a Csíkszeredai Sportklub jégkorongcsapata, az orosz Nyikita Tocsitszki és a kanadai Spencer Asuchak érkezését.
Spencer Asuchak már bemutatkozott a székelyföldi csapatban, az orosz Tocsitszki azonban nem.
„Sajnálatos módon a Szlovák Jégkorong-szövetség nem hagyta jóvá Nyikita Tocsitszki orosz jégkorongozó átigazolását, így távozik még mielőtt játszhatott volna a Sportklub színeiben” – közölte a csíkszeredai klub.
A 32 éves szentpétervári születésű Nyikita Tocsitszki a 2023-2024-es szezonig kizárólag hazájában játszott, több mint 400 mérkőzésen lépett jégre a Kontinentális Jégkorong Ligában (KHL). A jelenlegi idény első részére leigazolta a szlovák HK 32 Liptovsky Mikulas (Liptószentmiklós) alakulata, onnan érkezett volna Székelyföldre.
A Csíkszeredai Sportklub február 15-én játssza következő mérkőzését a jégkorong Erste Liga alapszakaszában, amikor a Dunaújvárosi Acélbikák vendége lesz.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!