A hírt közösségi oldalán jelentette be a Sportklub. „Örömmel jelentjük, hogy az előző Erste Liga-szezon MVP-je meghosszabbította szerződését, így a következő szezonban is csapatunkat erősíti majd.
A 30 éves kiváló cseh támadó 2021 augusztusában írt alá csapatunkhoz első alkalommal, és rögtön a csapat egyik kulcsszereplőjévé vált. Az Erste Liga alapszakaszában 38 találkozón lépett jégre, ezeken 59 pontot hozott össze 17 gól és 42 gólpassz formájában, a legtöbb gólpasszt adva az alapszakaszban.
Céljainkkal most is tisztában van, ehhez igazodva vág neki tehát az újabb szezonjának kék-fehérben” – olvasható a közleményben.
A Csíkszeredai Sportklubnak szeptember 22-én lesz az első Erste-ligás meccse az új szezonban, amikor a BJAHC (volt MAC) ellen lép majd jégre a budapesti Vasas Jégcentrumban.
Az történt, amire számítani lehetett: Hollandia nem tudta nehézzé tenni Románia dolgát, az esélyesebb együttes különösebb megerőltetés nélkül megnyerte a Sencsenben zajló divízió I/B világbajnokságon az első mérkőzését. Jól indul számukra a viadal.
Vezetett, majd kétszer egyenlített Kína ellen Románia válogatottja a divízió I/B jégkorong-világbajnokság második játéknapján. Végül hosszabbítás után a házigazdák örülhettek, egy pontot szereztek a mieink.
Törvényjavaslatot nyújtott be az RMDSZ, amely szerint a jelenlegi 292 lejes gyermekpénzt 100 lejre csökkentenék, a fennmaradó összeget pedig „jelenléti ösztöndíjként” csak a rendszeresen iskolába járók kapnák meg, további 50 lejjel kiegészítve.
Donald Trump szerint akár hamarosan lehet megoldás az ukrajnai háború lezárására – az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt, miután bejelentette, hogy hosszan beszélt telefonon Vlagyimir Putyin orosz elnökkel szerdán.
Bár a hatóságok szerint nem kell hiánytól tartani, a közel-keleti válság miatt Romániában sem zökkenőmentes az üzemanyag-ellátás: a Rompetrol năvodari-i finomítójánál szerda éjjel és csütörtök hajnalban több kilométeres sor alakult ki.
Azt tudjuk, hogy mit kívánt a magyar nemzet 1848-ban, de mit akartak a románok és a szászok? Az MCC történész-kerekasztalán ez is kiderült.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!